Ishq Ka Rang Safed (Aşkın Rengi Beyaz) 2015 Hint Dizisi

Ishq Ka Rang Safed ya da Türkçe ismi ile Aşkın Rengi Beyaz, ünlü bir Hindistan dizisidir. Hindistan’ın Zee TV televizyonunda ekranlara gelmeye başlayan dizi, her bir bölümü 25 dakika olan bir yapımdır. Çekimlerine 2015 yılında başlanan ve yeni bölümleri hala gelmeye devam eden dizinin bölüm sayısı da 300’ü geçmiştir.

Eisha Singh, Mishal Raheja, Garima Vikrant Singh ve Pratima Kazmi gibi ünlü oyuncuların başrolde bulundukları dizi ayrıca Türkiye’de de sıkı bir hayran kitlesi elde etmeyi başarmıştır. Romantizm ve dram öğelerini harmanlamayı başararak Türk izleyicileri içine çeken Aşkın Rengi Beyaz dizisini siz de seyredebilirsiniz.

Ishq Ka Rang Safed dizisinin ana teması aşktır. Ancak dizide klişe öğelerden çok olay örgüsüne önem verilmiş ve bu nedenle dizi harika bir şekilde izleyiciye sunulmuştur. Hindistan’ın Banaras şehrinde geçen hikaye, Viplav’ın Dhaani’ye duyduğu aşkı en çarpıcı ve en tutkulu biçimde işlemektedir. Geleneklerine son derece bağlı olan ve tutucu hayat tarzıyla çocuklarını yönlendirmeye çalışan aile, Viplav’a etki edememiştir.

Çünkü Viplav gelenekleri saçma bulan ve kendi yolunu çizmeyi düşünen bir bireydir. Dhaani ise Hindistan gibi bir ülkede eşini kaybetmiş ve dul olarak hayatına devam etmeye çalışan güzel bir kadındır. Tamamen tesadüf şekilde karşılaşan bu ikili, aşkı arayacak ve bulmaya çalışacaklardır.

Hindistan’ın kültürel yapısını en iyi şekilde görebileceğiniz dizilerden birisi olarak dikkat çeken Ishq Ka Rang Safed, ayrıca katı gelenekleri de seyirciye doğru şekilde yansıtmaktadır. Dul kadınlara kötü gözle bakılan bu ülkede aşkı bulmaya çalışan bir kadın ile gelenekleri reddeden bir gencin hikayesi konu edilmektedir. Siz de Ishq Ka Rang Safed izle seçeneğini kullanabilirsiniz. Keyifli seyirler.

IMDB 7,2

Tavsiye edilen içerikler

5 Yorum

  1. tekrar olsa tekrar izlerim harikaydı hatta bazen açıp açıp açık geçmiş bölümlerini tekrar izliyorum

  2. herkese tavsiye ederim izleyebilirsiniz.çok güzel başarılı bir dizi gerçekten keyifle izlebiliceğiniz bir hint dizisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir