İnstagram Hesabı Çalınan Ünlülere Bir Yenisi Daha Eklendi! Burak Demir’in İnstagram Hesabı Çalındı! Herkese Uyarıyor Nelere Dikkat Etmeli

Pek çok projede yer alan Burak Demir oynadığı her projede adından söz ettirmiş başarılı bir oyuncu. Hüseyin Çavuş karakteri ile Muhteşem Yüzyıl’da oldukça beğenilen oyuncunun rolü başarı ile üstlenmesi çok konuşulmuştu.

Burak Demir En İyi Projelerde Adından Söz Ettirdi..

En iyi yapımlarda yer alan oyuncunun Diriliş Ertuğrul’daki Hüsamettin Karaca karakteri de hafızalardan silinmiyor. Sevgili geçmiş dizisindeki Okan karakteri ile Arıza dizisindeki Metin karakterini canlandıran oyuncu, popüler dizilerde yer almasından dolayı oldukça mutlu. Son olarak Ramo dizisinde Demir karakterini oynayan oyuncunun başarısı gittikçe yükseliyor. Oyuncu Burak Demir son olarak İnstagram hesabının çalınması ile gündemde. 2 ay boyunca İnstagram hesabına giriş yapamayan ünlü oyuncu hesabının hackerlar tarafından çalındığını ve hesabını geri alamadığını söyledi.

Burak Demir, eşinin hesabından yaptığı bir açıklamada hesabının kendisinde olmadığını ve dikkat edilmesi gerektiğini söyledi. Ünlülerin hesaplarını ile geçirerek farklı taleplerde bulunan hackerların kendi hesabını çaldığını belirtti.

Burak Demir 2 Aydır Hesabını Geri Alamıyor.. 

Burak Demir, iki aydır hesabını geri almaya çalışıyor. Takipçilerine uyarıda bulunan ünlü oyuncu bu durumdan oldukça rahatsız. Eşinin İnstagram hesabından yaptığı bir açıklamada ünlü oyuncu şunları söyledi; “@burakdemirofficial İnstagram hesabım mavi tıklı olmasına rağmen çalındı. Lütfen gelen hiçbir linki açmayın ve mesajlara hiçbir şekilde itibar etmeyin” şeklinde konuştu. Hesabı çalındığı için üzgün olan oyuncu takipçilerini uyardı.

Ünlülerin hesaplarını ele geçiren hackerler takipçilerden para istiyor ve linkler gönderiyor. Hesabını geri almak isteyen oyuncu bu durumdan çok rahatsız. Mavi tıklı hesapların nasıl çalındığı ise merak konusu…