İlker Kaleli Netflix’de Hangi Dizide Oynayacak

Türk televizyonlarındaki dizilerde özellikle belirli başlı ünlü oyuncular canlandırdıkları karakterler ile hafızalarda kazınmayı çok net bir şekilde başarabiliyorlar. İşte bu karakterler arasında incelenebilecek olan isimlerden bir tanesi de İlker Kaleli olarak gösterilebilir. Sempatik yapısı ve özellikle oynadığı dizideki rolü icabı karakteriyle binlerce kişinin sevgisini kazanan İlker Kaleli, ismini ilk olarak oynadığı dizi olan Poyraz Karayel dizisinde karakterini tam olarak ortaya koydu. İlker Kaleli’nin bu güzel ve özde karakterini fark eden bir senarist ise Netflix dizisi olarak hazırlanacak olan bu dizini hangisi olduğu merak ediliyor. Peki İlker Kaleli Netflix’de hangi dizide oynayacak? İşte bu sorunun cevabı da The Serpent olarak verilebilir.

The Serpent Dizisinin Konusu Nedir

Öncelikli olarak dizinin tarihçesinden bahsedebilmek mümkündür. House of Cards dizisinin de yönetmenliğini yapan Tom Shankland yine güzel bir dizi olacak olan The Serpent dizisinde de yönetmenlik üstlenecektir. Dizi Tayland’da çekilecek ve eğer İlker Kaleli ile anlaşma tam olarak sağlanırsa İlker Kaleli de çekimler için Tayland’da bulunacak. Peki The Serpent dizisinin konusu nedir? Bu dizinin konusu aslında 70’li yıllara dayanmaktadır. Hindistanlı ünlü bir seri katil olan Charles Dobhraj’ın hayat hikayesi ana tema olarak dizide geçecek. İlker Kaleli ise 70’li yıllarda yaşayan bir hippi rolünü canlandıracak.

The Serpent Dizisi Oyuncuları Kimler

En çok merak edilen konulardan bir tanesi olarak da bu dizinin oyuncu kadrosu aslında oluyor. Bir dizinin izlenebilmesindeki en temel faktörlerden bir tanesi dizinin konusu ve içeriği kadar tabi ki bir de bu içerikte yer alacak olan oyuncular da merak ediliyor. The Serpent dizisi oyuncuları kimler diye araştırma yapan kişiler için henüz ne yazık ki net bir cevap verilemiyor. Çünkü henüz daha dizinin çekimleri bile başlamadı ve çoğunluğun ise Hint kesimden seçileceği tahmin ediliyor. Çünkü dizinin çekimleri Tayland’da gerçekleştirilecek. Henüz tam bir konsept hazırlanamadığı için şu anda net bir cevap verilemeyeceği rahatlıkla görülebiliyor.

The Serpent Dizisi Nereden ve Ne Zaman İzlenebilecek

Özellikle diziyi merak eden kişiler tarafından araştırılan konulardan bir tanesi ise The Serpent dizisi nereden ve ne zaman izlenebilecek sorusunun cevabıdır. Zaman konusunda henüz net bir tarih verilememektedir. Ancak izlenme yeri konusunda iki adres bulunuyor. Bu dizinin müdavimleri diziyi Netflix üzerinden ya da BBC One üzerinden naklen takip edebilme şansını yakalayacaklardır.

Tavsiye edilen içerikler

3 Yorum

  1. gerçekten aşırı hayranı olduğum birisi, oyunculuğa başladığı ilk zamanlardan bu yana onun iyi bir insan olduğu kanaatindeyim. poyraz karayel zaten dönüm noktası olmuştur bu güzel adam için ama ne mutlu bana ki poyrazdan çok daha evvelden beri onu her projesinde takip ettim ve her geçen gün daha bir sevdim. sesi de bir o kadar güzel ve değerli bir insan olduğunu düşünüyorum.

  2. çok iyi bir insan çok iyi bir oyuncu onun oynadığı her diziyi izlerim. sosyal medya hesaplarına bakarsanız edebi yanı da çok güçlüdür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir