İbrahim Tatlıses Linç Yağmuruna Tutuldu, Yaptığı Açıklama Pahalıya Patladı! Programda Yerin Dibine Soktu! Arkasından Söyledikleri…

STAR TV ekranlarının en sevilen programlarından biri olan İbo Show’un sunucu koltuğuna 9 yıl aradan sonra tekrardan oturan İbrahim Tatlıses, gündeme bomba gibi düştü. Büyük İmparator’a gelen linç yorumları ise sevenleri tarafından öfkeyle karşılandı. Sosyal medyayı ikiye bölen başarılı isim Tatlıses, dikkatleri üzerine çekti. Peki, İbrahim Tatlıses nasıl bir açıklama yaptı?

Yerin Dibine Soktu!

STAR TV ekranlarının en sevilen programlarından birisi olan İbo Show, İbrahim Tatlıses’in sunuculuğunda kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Kısa bir süre önce kalp krizinden dolayı vefat eden Oğuz Yılmaz için başsağlığı dileyen bir paylaşım yapan Tatlıses şok etkisi yaratmıştı. Milyonlarca kişi İbrahim Tatlıses ve Oğuz Yılmaz’ı küs olarak biliyordu. Bunun için birçok kişi “Adamla küs öldü” yorumlarını yapmıştı.

Programına Oğuz Yılmaz’ı davet eden ve programda yorumlara göre; “Rezil rüsva” eden Tatlıses, çok ağır sözler kullanmıştı. Bent Deresi şarkısı için tartışma yaşayan ikili, dikkatleri üzerine hem o dönem hem de kısa bir süre önce yeniden çekti. Tatlıses, Oğuz Yılmaz’ı programına davet etmiş ve “Ben dersem kimse senin Bent Deresi şarkını çalmaz. Yaşına bak, daha çok küçüksün. Ben Ankaralı Turgut değilim, onunla aran bozuk benimle aranı bozma” sözlerini dile getirmişti.

Skandal Açıklama Geldi!

Oğuz Yılmaz ise konu hakkında “Benim gururumla oynadı. Herkesin bir hayran kitlesi var, onunda var benimde var. Benim imajımı çizdi. O gün reklam arasına girildiğinde zaten ben izin alıp ayrılmıştım programdan. Benim için saygısızlıktı” yorumunu yapmıştı. Oğuz Yılmaz’ın vefatından sonra bir paylaşım yapan Tatlıses ise “Allah rahmet eylesin. Ankara’nın yetiştirdiği nadir sanatçılardan biriydi” yorumunu yapmıştı. Şimdi ise skandal bir açıklama yaptı. Peki, Büyük İmparator konu hakkında neler dedi?

Sosyal Medya Tepki Gösterdi!

Tatlıses, Oğuz Yılmaz hakkında; Oğuz Yılmaz, çok değerli bir sanatçıydı. Allah mekanını cennet etsin. İnşallah bana hakkını helal etmiştir. Aramızda büyük bir tartışma geçmişti. Benim ona hakkım sonuna kadar helal! İnşallah o da bana etmiştir” sözlerini dile getirdi. Konu hakkında ise birçok yorum yapıldı. “Önce camı yere at sonra ondan su içmeye çalış. Olmamış İmparator” yorumları yapıldı. Sizler konu hakkında neler düşünüyorsunuz?