Humsafar – Can Yoldaşı – Pakistan Dizisi 2011 Yapımı

Humsafar, 2011 senesinde yayınlanmaya başlayan Pakistan yapımı bir televizyon dizisidir. Toplam 23 bölümden oluşan dizinin her bir bölümü yaklaşık olarak 35 dakika uzunluğundadır. Keyifli bir aşk öyküsünün işlendiği dizide başrolleri ise ünlü oyuncular Fawad Khan ve Mahir Khan Askari paylaşmaktadır.

Ünü Pakistan, Hindistan, İran ve Türkiye sınırlarına kadar uzanan bu dizinin ana teması Khirad karakterinin yaşadığı acıları işlemesidir. Yer yer ağlatan, yer yer sevindiren ve güldüren Humsafar, duygularını harekete geçirmek isteyenler için eşsiz bir yapımdır. Türkiye’de Can Yoldaşı olarak ekrana gelen ve olumlu tepkiler ile karşılaşan diziyi siz de zevkli şekilde seyredebilirsiniz.

Ailesi orta gelirli bir kız olan Khirad’ın annesi ölüm döşeğinde iken kardeşine vasiyet eder. Anne, Khirad ’a öldükten sonra ona iyi bakabilecek bir eş bulunmasını ister. Khirad’ın dayısı da, ölüm döşeğindeki ablasının bu güne kadar yaptığı tek isteği yerine getirmek için harekete geçer ve Khirad’ı kendi oğlu ile evlendirir. 

Ancak bu evliliği Khirad’ın dayısı haricinde hiçbir kimse onaylamamaktadır. Ayrıca Khirad, istemeden dayısının oğlu ile evlendiğinden ötürü özgüvenini kaybetmiş ve hayata çok daha karamsar bakan bir kız haline gelmiştir. Bu arada Khirad, annesinin vasiyeti üzerine evlendirildiği için dayısına yük olduğuna da inanmaktadır.

https://www.youtube.com/watch?v=eI_DqO8USRw

Her bir bölümü soluksuz izlenen dizide 35 dakikanın nasıl geçtiğini anlayamayan seyirciler diziyi bir güç içerisinde bitirmektedirler. Sadece Hindistan ve Pakistan’da değil, Türkiye’de de en beğenilen yapımlardan birisi olmayı başaran Humsafar (Can Yoldaşı) izle seçeneği ile sizlerle. Siz de bu güzel yapımı takip edebilir, Khirad’ın acı dolu öyküsüne konuk olabilirsiniz. İçinde aşk öğelerini de barındıran dizi için keyifli seyirler diliyoruz.

Tavsiye edilen içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir