Hülya Avşar’dan Masumiyet Dizisi Hakkında Çarpıcı Açıklama geldi! Her Şey Açıklığa Kavuştu! Tüm Gerçekler Açığa Çıktı! Filtre Olayı…

FOX TV ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Masumiyet, kısa bir süre önce ekranlara veda etmişti. 13 bölümlük bir ekran serüveni yaşayan Masumiyet dizisinde, Hale karakterine hayat veren Hülya Avşar dizi hakkında şok açıklamalara yaptı. Tüm gerçekleri ortaya döktü, tüm dengeler değişti. Hülya Avşar’ın açıklamasından hemen sonra ise sosyal medya kullanıcıları “Her şey yalanmış” yorumlarını yaptı. Peki, neler oldu?

Sevilen Dizinin Tarihi Değişti!

Fox TV ekranlarının yeni dizilerinden birisi olan Masumiyet yayın hayatına başarılı bir şekilde, kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Başrollerinde Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, Serkay Tütüncü, İlayda Alişan ve Deniz Işın gibi birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı Masumiyet dizisinin final bölümü kısa bir süre önce kararlaştırılmış fakat tepkilerden dolayı günü değişmişti. Dizi artık Çarşamba günleri değil, Pazartesi günleri ekranlara gelecekti.

Pazartesi günlerindeki macerası çok uzun sürmeyen Masumiyet dizisinin ardından Hülya Avşar dizi hakkında bir açıklamada bulundu. Filtre ve dizinin ömrü hakkında konuşan başarılı isim Avşar, dikkatleri üzerine çekti. Peki, Hülya Avşar filtre olayı hakkında neler dedi?

Filtre Hakkında Şok Açıklama!

Hülya Avşar Masumiyet dizisinde sadece kendi yüzüne uygulanan filtre hakkında; ”Filtre hikayesini bilmiyorum. Neden yaptı, sabaha kadar mesajlaştım ve sinirlerim bozuldu. Benim yaptırmam mümkün değil. Dizilerde böyle PR yapılmasını ben doğru bulmuyorum. Dizinin de böyle bir şeye ihtiyacı yoktu” sözlerini dile getirdi. Dizi hakkında ise skandal açıklamalara yer verdi.

Dizi Hakkında Skandal Açıklama!

Dizinin ilerleyişi hakkında ise ”Televizyonlarda dizi yapmak zorlaştı. Yeni başlayan diziyi seyirci kaydediyor ve öyle izliyor. Bizimki de böyle bir şey oldu. Televizyoncu ile yapımcı arasında o iş farklı olmuyor. Ben sağ olsun yapımcı Faruk’u ite kaka bugüne geldik” sözlerini dile getirdi. Hülya Avşar’ın bu açıklamalarından hemen sonra ise sosyal medyada konu hakkında skandal yorumlar arka arkaya geldi. “Dizi bu kadar basitçe bitmemeliydi”, “Dijital dünyada görmek istiyorum böyle kaliteli dizileri” gibi birçok yorum yapıldı. Sizler konu hakkında neler düşünüyorsunuz?