Hilleo (Healer) – Kore Dizisi

Healer adıyla bilinen Güney Kore yapımı dizi, toplam 20 bölüm boyunca yayınlanmış ve muhteşem bir final ile sona ermiştir. Aksiyon, romantik ve komedi türlerinde çekilen dizi, KBS2 kanalında her Pazartesi ve Salı günleri ekrana gelmiştir. 2014 ile 2015 yılları arasında ekranlara gelen dizinin Ji Chang-Wook, Park Min-Young ve Yoo Ji-Tae gibi ünlü oyunculardan kurulu bir ekiple hazırlandığı bilinmektedir.

Çok çarpıcı konusu ile aşk ilişkisini en güzel biçimde anlayan dizinin aksiyon sahneleri de görülmeye değerdir. Yayınlanmadan önce fragmanlarıyla Güney Kore’de en çok konuşulan diziler arasına girmeyi başaran Hilleo (Healer) bu başarıyı ekranda da göstermiş ve milyonlarca izleyiciye hitap etmeyi bilmiştir.

Hilleo (Healer) dizisi, aslında ünlü bir muhabirin geçmişteki önemli bir davanın gerçek yüzünü incelemesini konu almaktadır. Bu sırada muhabire Seo Jung-Hoo ve Chae Young-Shin karakterleri de olayın gerçek yüzünü aydınlatması için yardımcı olmaktadır. Seo Jung-Hoo, Healer adıyla bilinen önemli bir ajandır. Sahip olduğu üstün yetenekleri ile her türlü problemin üstesinden gelebilecek bir karakterdedir. Chae Young-Shin ise genç ama işini çok seven ve tutkuyla yapan bir muhabirdir.

Healer ile bu genç muhabirin arasında geçen aşk diziyi sürüklerken, Kim Moon-Ho’nun çözmek istediği dava da diziyi çok farklı bir boyuta taşımaktadır. Aralarında yaşanan değişik ilişkiler senaryoyu beslerken diziyi de kaliteli ve başarılı bir yapım haline getirmektedir.

Hilleo (Healer) izle işlemi yaparak siz de 20 bölüm yayınlanan bu diziyi seyredebilir, keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz. Güney Kore’nin en önemli kanallarından birisinde yayınlanan ve yıllar geçmesine rağmen tazeliğini koruyan dizinin özellikle Türkiye’de binlerce izleyicisi bulunmaktadır. Romantizm ve komedi dışında aksiyona da yer veren dizi için keyifli seyirler diliyoruz.

IMDB 8,5