Hercai Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak

Hercai dizisi başrollerinde Ebru Şahin ve Akın Akınözü gibi başarılı oyuncuların rol aldığı son zamanlara damgasını vuran bir aşk hikayesinin anlatıldığı dizidir. Mia yapım imzalı dizi ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. Kısa sürede çok başarılı reytinglere sahip olup gündeme oturmayı başaran dizi imkansız aşk hikayesini anlatıyor. Çok kısa sürede büyük bir hayran kitlesine sahip olan dizinin hayranlarının sabırsızlıkla ve merakla sorduğu soru ise, Hercai yeni sezon ne zaman başlayacak?  ATV’nin resmi internet sitesinde verilen bilgiye göre 30 Eylül Pazartesi günü seyirciyle buluşacak olan dizi sezon finaliyle nefesleri kesen bir yerde seyirciye veda etmiştir. Fenomen dizinin binlerce hayranı nefeslerini tutmuş ve 30 Eylülü beklemekte. 

Hercai Dizisinin Konusu Nedir

Diziyi hiç izlememiş insanlar olsa dahi hemen hemen herkes hayran kitlesinin sayesinde diziyi mutlaka duymuştur. Peki Hercai dizisinin konusu nedir? Dizi imkansız bir aşk öyküsünün güzel olay akışıyla seyirciye gerçekçi bir şekilde yansıtılıyor ve ekrana kilitliyor. Dizinin Miran’ı Akın Akınözü çocukluğundan beri babaannesi Azize Aslanbey tarafından Şadoğullarına karşı düşmanlık ve nefretle büyütülmüş bir kan davasına çevrilmiş bir doğu dizisidir172.Düşmanlık uğruna Şadoğlu ailesine iş bahanesiyle giren Miran Aslanbey, çocukluğundan beri planlanan ailenin kızı Reyyan ile evlenir ve intikam aldıktan sonra terk eder. Fakat işler hesapladığı gibi gitmez ve Reyyana aşık olur. Reyyan’ı terk ettiğinde geleneklerden dolayı onu çok zor bir hayat beklemektedir, dedesi tarafından sürekli dayak yiyip istenilmeyen Reyyan Miran’ı çok kolay affedeceğe benzemiyor. Böyle zorlu bir aşk öyküsünün ayrıntıları, zorlukları, güzellikleri öyle güzel yansıtılıyor ki seyirciye 12 bölüm boyunca bütün reytinglerde büyük bir başarı yakalamış olan Hercai dizisinin yeni sezonu büyük bir merakla bekleniyor.

Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

Hercai Dizisinin Olay Örgüsü Nerede Geçmektedir

Doğunun bütün geleneklerini tüm gerçekliğiyle yansıtan Hercai dizisinin olay örgüsü nerede geçmektedir? Mardin’in Midyat ilçesinde çekimleri devam eden Hercai dizisi buranın tüm tarihi ve kültürel dokusunu izleyiciyi büyüleyecek şekilde yansıtmaktadır. Tarihi Midyat Sıla Konağında çekilen dizi izleyenleri  adeta orayı gezip görmeye teşvik etmektedir. Konak, mimari yapısı ile büyüleyici bir görünüme sahip. Dizinin yakışıklı oyuncusu Akın Akınözü ile güzel oyuncusu Ebru Şahin bu dizi sayesinde 2019 yılında yıldızı parlayan oyuncuların başında geliyorlar. Oyuncuların milyonlarca hayran kitlesi oluşmuş, hatta onları gerçek hayatta bile yan yana görmek isteyen birçok insana hitap etmektedirler. 2.sezona hazırlanan dizinin yeni sezon tanıtımı ATV’nin resmi sitesinde yayınlanmıştır. Şimdi nefesler tutuldu artık Miran ve Reyyan’ın kavuşması bekleniyor.

Tavsiye edilen içerikler

6 Yorum

  1. başrollerindeki ebru şahin ve akın akınözüye başarılarını tebrik ederim rollerini .çok güzel oynuyorlar . favori dizilerimden birtanesii tam anlamıyla aşk hikayesini ve sevdiği i.in mücadele eden iki kalbi anlatıyor.intikamdan dogan bir aşk hikayesi gercekden harikasınnızzzz HERCAİ ekipii.

  2. Süper Bir bölümdü .miran artık çok şeyi biliyor. Bölüme diyecek söz bulamıyorum. Emeği geçen her kese bol uğurlar sonsuz teşekkürler…

  3. cuma günü hercai dizisini severek izliyoruz.Çok güzel bir dizi ,çok diziler gördük ama bu en iyisi❤

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir