Her Haliyle Dikkat Çeken Can Yaman’ın Çocukluk Fotoğrafı! Sosyal Medyada Gündem Oldu

Oynadığı dizilerdeki oyuncular ve de genel olarak verdiği bütün röportajlarla dikkat çeken Can Yaman, yine sosyal medyada olay oldu. Ancak bu sefer oyuncunun bir paylaşımı ya da sözü değil olay haline gelen. Cam Yaman’ın geniş bir hayran kitlesi var ve her zaman kendisi ile ilgili paylaşımlar yapıyorlar. Hayranlarından bir kısmı Anneler Günü ile ilgili bir paylaşım yapmış.

Bu paylaşımda Can Yaman ve annesi yer alıyor. Ancak Can Yaman oldukça küçük ve fotoğrafı neredeyse iki yaşında olduğu bir zamana ait. Bu fotoğrafın ilk olarak ne zaman sosyal medyaya düştüğü henüz belli değil. Ama Anneler Günü ile birlikte oyuncunun bu bebeklik fotoğrafının paylaşılması sosyal medyayı karıştırdı.

Can Yaman’ın Çocukluğu Sosyal Medyayı Salladı

 

Fotoğrafta da görüldüğü gibi, Can Yaman bebekliğinde ve çocukluğunda da ok sevimli ve güzelmiş. Bu fotoğraf da henüz bunu görmeyen takipçileri ve hayranlarının dikkatini çekmiş. Fotoğrafın ardından, kısa bir süre içerisinde sosyal medyada konu ile ilgili çok sayıda videonun paylaşılmasına neden oldu.

Bu videolarda annesi ve Can Yaman’ın küçüklük fotoğrafı da paylaşılıyor. Kısa sürede dikkat çeken bu fotoğrafla birlikte Can Yaman hayranları sosyal medyayı şöyle bir sallamış oldu.

Açıklamalarına Farklı Yorumlar

 

Yakışıklılığı ile dikkat çeken oyuncu sık sık atletik vücudunu sergileyen fotoğrafları ile de ünlü olmuştu. Ancak onu en çok ünlü yapan olaylar ise yaptığı açıklamalar oldu. Bir zamanlar yaptığı rol arkadaşları ile ilgili açıklama hemen dikkat çekmişti.

Bazı kişiler kendisini egoist ve kendini beğenmiş bulsa da Can Yaman’ın hatırı sayılır miktarda hayranı ve beğeneni var. Son olarak hayranlarının yapılan bu Anneler Günü paylaşımı ve çocukluk fotoğrafı da bütün hayranlarını şöyle bir salladı ve heyecanlandırdı.