Hekimoğlu Dizisinin Final Tarihi Belli Oldu! Seyircinin Kafası Karışmıştı! Açıklama Geldi

Kanal D’de ekranlara gelen Hekimoğlu  dizisi, takipçilerin ve pek çok Tv yazarının da hikaye ve oyunculuklarıyla büyük beğeni toplayan bir yapım oldu. Fakat ekranda istenilen ve beklenilen ilgiyi görmedi. Dizinin final yapacağı kararı bir süre önce ortaya çıktı.

İzleyici, böyle başarılı bir kadro ve oyunculuklarıyla beraber her hafta maceralı bir hikâyenin anlatıldığı diziden ekranlara veda etmesini istemedi. Hatta bir dönem dijital medyadan mesajlar bile büyük bir ısrarla gönderildi.

Dizinin Kadrosu Dağıldı

 

Dizinin kadrosu daha final yapmadan bazı sebeplerden dolayı dağıldı. Dizide rol alan oyuncuların bir başka dizilerle ortaya çıkmaya veya anlaşmalar yapıldığının bilinmesi ile beraber bu hayal de son buldu.

Son bölüm 18 Mayıs salı günü yayınlanacak olan dizinin 50. bölüm fragmanının yayınlanması ve herhangi bir final ile ilgili bir gelişme olmaması beraberinde kafalarda karışıklığa sebep oldu. Bu da dizide henüz final olmayacağı anlamına gelmekte önümüzdeki günlerde hep beraber sonucu göreceğiz.

Dizinin Kadrosunda Yer Alan İsimler

 

Hekimoğlu dizisinde yer alan ve kadrodaki isimler şu şekilde söyleyebiliriz. Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık, Kaan Yıldırım, gibi önemli isimleri kadrosunda yer veren diziye geçtiğimiz hafta Aytaç Şaşmaz ve Dalma Cilbab veda etmişti. Bundan dolayı 50. bölümde final yapılacağı tahmin edilmişti. Görünen o ki kanal diziyi bir bölüm daha uzatma kararı almış durumdadır.

Gazeteci Birsen Altuntaş, OJO Pictures imzalı bu dizinin son iki bölüm daha ekranlarda olacağını belirterek 51. bölümde final olacağını twitter hesabından duyurdu. Dizinin bitmesini istemeyen hayranlar final için üzülse de bir bölüm daha izleme fırsatı bulan izleyici, bu duruma bayağı sevinecek. Dizinin 50. bölüm fragmanı yayınlandı bu bölümde finale dair ipuçları büyük oranda belli olur.