Hazır Olun Cam Tavanlar Geliyor! Konusu Ve Oyuncuları İle Çok Farklı Bir Yaz Dizisi

Yaz aylarının başlamasıyla birlikte birçok dizi final yaparken yeni yaz sezonu dizileri ile ilgili haberler gelmeye devam ediyor. Cam Tavanlar isimli dizi alışılan yaz dizilerinden değil, çok farklı içeriklerle ekranlarda olacak. Show TV ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizide çok sayıda ünlü oyuncunun yer alacağı iddia ediliyor.

İzleyiciye alışılanın çok dışında farklı içeriğe sahip olan yeni bir yaz dizisi sunulacak. ‘Cam Tavanlar’ isimli dizi yakın bir zamanda Show TV ekranlarında seyircilerle buluşacak. Dizinin verdiği mesaj ve iddiası ise oldukça büyük. Bayanların iş ortamlarında yaşadığı problemleri öne çıkartan bir yapım olması heyecanla beklenen dizinin yeni fragmanı da paylaşıldı.

Yeni Dizi Show TV’de Olacak

Başrollerinde ünlü oyunculardan Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın yer aldığı, Kerem Çatay ve Ömer Özgüner ortaklığında dizayn edilen Ojo Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği yeni proje ‘Cam Tavanlar’ keyifli hikayesi ve macera dolu içeriğiyle yaz dönemine damga vuracak ve seyircilerin içini bir hayli ısıtacak tarzda olacak.

Yeni dizi Cam Tavanlar Show TV ekranlarında yer alacak. İş hayatında gösterdiği üstün çabasıyla bir anda yükselen genç bir bayan olan Leyla (Bensu Soral) ile yalnızca erkek olduğu için çok sayıda kapının basit bir şekilde açıldığı rakibi Cem’in (Kubilay Aka) tatlı, sert ve keyifli rekabetinin intikam, aşk tarzında ki temalar eşliğinde sunulacağı diziden yeni bir fragmanı yayınlandı.

İkilinin Muhteşem Uyumu Dikkatlerden Kaçmıyor

Romantik olarak yapılan tanıtımda Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın uyumu dikkatlerden kaçmıyor. Başarılı senarist Meriç Acemi’nin kaleminin Fehmi Öztürk’ün rejisiyle bir araya geleceği ve seyircileri renkli, keyifli bir dünyanın içine çekecek olan dizinin oyuncu kadrosunda Bensu Soral ve Kubilay Aka yer alıyor.