Hazar Motan Kanunsuz Topraklar Dizisine Katıldı! Oynayacağı Karakter İse Oldukça İddialı

Bu dönem en dikkat çeken dizilerden birisi, Kanunsuz Topraklar. Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmeni Faruk Teberdir. Yapımcısı ve yönetmeni ile dikkat çeken dizinin oyuncu kadrosu da şimdiden dikkat çekiyor. Dizinin başrollerinden birisi Uğur Güneş’tir.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde ünlü olan Uğur Güneş diziden ölerek ayrılınca hemen bu diziye katıldı. Ardından Ramo dizisi sona erdi ve onun başrollerinden Esra Bilgiç’in de Kanunsuz Topraklar’a katılacağı öğrenildi. İki isim de başarılı performansları ile beğenildiği için Kanunsuz Topraklar şimdiden en merak edilen dizilerden birisi oldu.

Hazar Motan Kimdir?

 

Kanunsuz Topraklar dizisine katılacağı açıklanan en son isimlerden birisi Hazar Motan oldu. Hazar Motan’ın oynadığı en son dizisi Can Kırıkları. Ancak dizinin yayın hayatı kısa olduğu için, o diziyle hatırlanması güç. Hazar Motan’ı seyirciler Kırgın Çiçekler dizisinden hatırlayacaktır. Genç oyuncuların yer aldığı bu dizide Cemre karakterine Hazar Motan can vermişti.

Ailesi zenginken babasının ölümü ile birden fakirleşen ve yetiştirme yurdunda kalmaya başlayan Cemre seyirciler tarafından beğenilmişti. Kanunsuz Topraklar’daki rolü ise Fındık Hatçe’dir. Şimdi herkes Fındık Hatçe ile Hazar Motan’ın performansını bekliyor.

Kanunsuz Topraklar Kadrosu

 

Kanunsuz Topraklar ilk olarak Uğur Güneş ve Esra Bilgiç ikilisi ile dikkat çekti. İki başrolün de hayranları bu karakterleri şimdiden merak etmeye başladı. Öte yandan Hazar Motan’dan önce açıklanan isimlerin oldukça güçlü olması da merakı arttırdı.

Bu isimler arasında Murat Daltaban, Necip Memili, Ali Erkazan, Kaan Taşaner, Onur Kaya, Serdem Peçal, Mine Teber, Eylül Su Sapan, Ezgi Çelik ve Doğaç Yıldız da bulunuyor. Başrolleri dışındaki oyuncular da çok tanıdık ve beğenilen isimler olduğu için bu sezonun şu an için en merak edilen dizilerinden birisi Kanunsuz Topraklar oldu.