Hazal Kaya ve Miray Daner Tarzı Çok Konuşulacak! Böylesi Bir Kombin Daha Önce Görülmedi

Televizyon dizilerinden sevilen ve başarısı ile  ismi Hazal Kaya ve Miray Daner, hayranları tarafından gerek televizyon gerekse sosyal medyadan ilgiyle takip ediliyorlar. Yaptıkları paylaşımlar büyük ilgi ve alaka görmekte bu yüzden dikkat çekiyorlar.

Kariyerlerinde çok başarılı olan oyuncular başrol veya diğer şekilde aldıkları projelerde oyunculukları ile ön plana çıkıyorlar. Her iki oyuncunun da dikkat çeken bir diğer yanı ise küçük yaştan itibaren ekranlarda olmalarıdır. Pek çok projede yer alan ikili aldıkları rolleri hakkını vererek performans seriyorlar.

İki İsmin Günlük Tarzları

 

Daha çok dizilerde gördüğümüz ikili başarıları ile tercih edilen oyuncular arasında yer alıyorlar. Yaşları küçük olmasına rağmen kameralarla erken yaşta tanıştıkları için üstün ustalıkla aldıkları sorumlulukları hatasız  yürütebiliyorlar.

Oyuncuların deneyimli olmaları yapımcılarında gözünden kaçmıyor. Hazal Kaya ile Miray Daner’in sosyal medya paylaşımlarına ise günlük tarzları görülüyor. İlk olarak Hazal Kaya’nin paylaşımına dikkatlice bakabilirsiniz. Oyuncu Bizim Hikaye adlı dizide rol aldıktan sonra doğum yaptı oğlu Fikret Ali’yi dünyaya getirdi. Bu nedenle bir süre gelen tekliflere ara verdi.

Hazal Kaya’nın Yeni Projesi Pera Palas’ta Gece Yarısı

 

Hazal Kayanın sosyal medya paylaşımında  saçına  taktığı eşarbı takma stili oldukça dikkat çekti. Geçtiğimiz yaz döneminde moda olan bu stili Hazal Kaya kendisine çok yakıştığını ifade etmişti. Ayrıca oyuncunun taktığı gözlükle günlük hayatın verdiği salaş gayet rahat ama bir o kadarda kendisine yakışan tarzı oyuncuya çok ama çok yakışıyor.

Miray Daner ise son olarak rol aldığı Bir Litre Gözyaşı dizisinde görmekteydik. Daha sonra Netflix için çekilen Kuş Uçuşu dizisinde rol aldı. Hazal Kayanın şimdilerde Netflix de Pera Palas ‘ta Gece Yarısı projesinde oynuyor.