Hafsanur Sancaktutan Güzelliği ile Kapak Kızı Oldu! Sosyal Medyanın Diline Düştü

Magazin gündemine bomba gibi düşen dizi oyuncuları bu ara çok konuşuluyor. Sosyal medyada sıkça adından söz ettiren isimlerin yaptığı son paylaşımlar olay oldu. Hayranlarının büyük bir ilgiyle takip ettiği ve hemen hemen her gün paylaşım yapan ünlülerin son paylaşımları çok beğenildi.

İlk olarak Hafsanur Sancaktutan’ın paylaşımlarına göz atalım. Oyuncu paylaşımında oldukça havalı duruyor.  Son Yaz dizisinde büyük bir hayran kitlesine ulaşan oyuncu başarılı oyunculuğu ile de çok beğeniliyor.

Alperen Duymaz ile hayranlarının karşısına geçen oyuncu büyük bir ilgi ile karşı karşıya kalıyor. Yıldız gibi parlayan ve harika bir şekilde oyunculuğuna devam ediyor. Sosyal medyada olay olan paylaşımları ile gündemde olan oyuncunun dizisinde de başarılı olması sevenlerini mutlu ediyor.

Sancaktutan’ın yeni paylaşımları olay oldu. Hayranlarını coşturan ve göz dolduran paylaşımlar yapan oyuncunun fotoğrafları çok beğenildi.

Hazal Kaya Paylaşımları ile Gündemde Olmaya Devam Ediyor!

Hazal Kaya bu aralar Netflix’te hayranlarının karşısına çıkacak. Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisi ile sevenleriyle buluşacak. Sosyal medyada yaptığı paylaşımları beğenilen oyuncu bu durumdan çok mutlu oluyor. Son zamanlarda sık sık sosyal medya kullanması ile gündemde kalmayı başarıyor.

Hazal Kaya’nın kullandığı filtreler ise oldukça beğeniliyor. Leopar desenli filtre hayranları tarafından çok beğenildi. Saç rengini de açık tonda yapan oyuncu bu haliyle çok başka görünüyor.

Eğlenceli Paylaşımları ile Nur Fettahoğlu İddiasını Konuşturuyor!

 

Nur Fettahoğlu ise Kağıt Ev dizisiyle hayranlarının karşısına çıktı. Oyunculuğunun yanı sıra sosyal medyadaki paylaşımları ile çok beğenilen oyuncu popüler olmaya devam ediyor.

Tatlı pozlarıyla hayranlarının ilgi odağı olmayı başaran oyuncu mimik hareketleri ile hayranlarını güldürüyor. Eğlenceli ve aktif kullandığı sosyal medyası ile örnek olmayı başarıyor.