Gökhan Alkan’dan Müjde Geldi! Kalp Yarası Dizisi Başlıyor! Hem de Büyük Sürpriziyle

Gökhan Alkan izleyicilerine müjdeyi verdi. Mayıs ayının sonuna doğru tüm diziler teker teker final yapıyor veya sezon finali ile ekranlara ara veriyor. Bu dönemlerde yaz dizileri aktif duruma geçiyor. Bu yaz bizi ekranlara bağlayan yeni bir dizi daha yolda. Yaz döneminde ekranlara gelecek olan dizi Kalp Yarası isimli dizi, çekimleri şu an aktif olarak yapılmakta.

Gökhan Alkan’ın sosyal medyada yaptığı paylaşımda çekimlerin başladığı görülmekte. Gökhan Alkan en son rol aldığı dizi Yasak Elma olmuştu, şimdilerde ise Kalp Yarası adlı yeni dizisi ile bu yaz ekranlarda olacak.

Kalp Yarası Dizisinde Kimler Rol Almakta

Süreç Film imzalı Kalp Yarası dizisi oldukça ses getirecek bir proje olduğu söyleniyor. Dizi merak edilmekte bir an önce hayranları ekranda görmek istiyor. Dizide başrol oyuncu olarak Gökhan Alkan ile Merve Çağıran oynamakta. İkili daha önce 2017 yılında yayınlanan Kalp Atışı dizisinde beraber yine başrol oynamışlardı.

Yeni dizinin kadrosunda diğer isimler ise şu şekilde yönetmenliğini Hülya Bilban’in ve oyuncu olarak Yağmur Tanrısevsin, Toprak Can Adıgüzel, İnanç Konukçu, Zehra Yılmaz, Rıza Akın, Nail Kırmızıgül, Yonca Şahinbaş ile beraber Kemal Burak Alper de bulunmakta.

Kalp Yarası Dizi Çekimlerinden Paylaşım

Senaryosunu Semra Erol ile Mahir Erol kaleme aldığı dizinin çekimleri Haziran ayında olacağı bilinirken sosyal medyadan paylaşım yapan Gökhan Alkan dizi çekimlerinin beklenilen günden önce başladığını göstermiş oldu. Çekimlerin Antakya’da olduğu da Gökhan Alkan’ın paylaşımından sonra izleyiciler tarafından bilinmiş durumda. Kalp yarası güçlü kadrosu ile oynayan başrol oyuncuları Gökhan Alkan ve Merve Çağıran’la çok sevilecek ve başarısı yüksek bir dizi olacağa benziyor. İkili daha önce beraber rol aldıkları Kalp Atışı dizisinde de çok sevilmişti.