Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin’i Birleştiren Dizi Projesi

En son Yasak Elma dizisinde oynayan Gökhan Alkan, farklı bir dizi ile ekranlara başrol oyuncu olarak geliyor. Kalp Yarası isimli bir diziye başlayacak olan Gökhan Alkan’ın partnerinin ise kim olacağı merak edilen konulardan biriydi.  Uzun zamandır ekranlarda bulunmayan Yağmur Tanrısevsin, Kalp Yarası dizisinde Gökhan Alkan ile birlikte oynayacak.

Oldukça uzun bir zamandır ekranlar önünde bulunmayan Yağmur Tanrısevsin, kariyerindeki sessizliği yeni dizi için bozdu. Dizi için planlanan hazırlıkların da tamamlanmasıyla birlikte fragman çekimleri için toplanılması beklenmektedir. İstanbul’da yapılacak olan çekimlerin bitmesi ile de Antakya’da dizinin hikayesine devam edilecek.

Dizinin Konusu Nedir?

Dizinin kadrosu için yapılan yorumlar incelendiğinde birçok kişi Yağmur Tanrısevsin ile Gökhan Alkan’ın birlikte partner olması haberine mutlu olduğu görülür. Gökhan Alkan dizide Ferit, Yağmur Tanrısevsin ise Ayşe karakteri ile ekranların önüne gelmesi bekleniyor. Bunun yanında, Kalp Yarası dizisinde pek çok başarılı oyuncu da yer alacak.

İki oyuncunun da oldukça fazla hayranları bulunuyor. Konu olarak iki ailenin intikam ile çevrelenen etkili hikayesi yer alacak. Nilgün isimli karakteri Merve Çağıran canlandıracak. Ferit ile Nilgün ailelerini de arkalarına alarak evlilik planı yapmaktadır. Ancak bir anda planlar bozulmaya başlar. Daha Sonra Ferit karşısında Ayşe’yi görünce onunla bir anlaşma yapmayı teklif eder.

Dizi İçin Yapılan Yorumlar

Güneşi Beklerken dizisinde oyunculuğu ile birçok kişinin dikkatini çeken Yağmur Tanrısevsin, 24 Ağustos 1990 doğumludur. Dizi, film ve reklamlarda bir süre oynayan Yağmur Tanrısevsin, ardından bir süre ekranların önünden çekilmeyi tercih etti.

Bu sırada sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulunan Tanrısevsin’in yeniden ekranlarda başarılı bir oyuncu olan Gökhan Alkan ile olacağını duyan hayranlar bu haber karşısında oldukça mutlu olmuş gözükmektedir.