Flames – 2018 Hint Yapımı (İnternet Dizisi)

Flames, Hindistan’da yayınlanan bir Web dizisidir. 2018 yılında yayınlanmaya başlayan ve ilk sezonunu geride bırakan dizi çarpıcı bir aşk hikayesini konu edinirken gençlik temasına da değinmeyi ihmal etmemektedir. Başarılı oyuncuları ve kaliteli çekim teknikleri ile öne çıkan dizinin her bir bölümü 20 dakika uzunluğundadır.

Romantik – Komedi ve Drama türünde kabul gören Flames ‘te Ritvik Sahore, Tanya Maniktala, Sunakshi Grover, Shivam Kakar ve Deepesh Sumitra Jagdish gibi oyuncular farklı rollerde karşımıza çıkmaktadır. Henüz beş bölümü geride bırakan dizinin uzun soluklu olacağı ve dünya çapında takip edileceği de düşünülmektedir.

Flames dizisi aslında Hindistan’daki gençlerin aşka olan bakış açılarını göstermektedir. Sınıfa yeni katılan İshita ile sınıfta öğrenci olan Rajat arasında başlayacak aşk dizinin genel konusunu oluşturmaktadır. Ayrıca Rajat’ın en iyi arkadaşı Pandey ile Anusha’nın aşkı da diziyi çok farklı bir yere taşımaktadır. Gerçek sevgiyi arayan gençleri konu edinen Flames, ayrıca yardımlaşmayı ve dayanışmayı da gösteren bir yapım olarak dikkat çekmektedir.

Web dizisi olarak yayına giren ve 20 dakikalık bölümler halinde izleyici ile buluşan Flames, seyirciden de tam not almayı başarmıştır. Özellikle genç seyirciler için çok kaliteli bir yapım olarak belirtebileceğimiz Flames, eğitim konusuna bakış açısıyla da Hindistan’ın normlarını yıkmayı başarıyor.

Hindistan çapında ünlenmekle birlikte özellikle Orta Doğu ve Türkiye gibi ülkelerde de seyirci kitlesi elde etmeyi başaran Flames, uzun soluklu ve başarılı bir yapım olarak dikkat çekecek gibi gözüküyor. Siz de Flames Türkçe dublaj izle seçeneği ile bu gençlik dizisini takip edebilir, aşk ve dostluğu en iyi şekilde görebilirsiniz. Her bir bölümün 20 dakika uzunluğunda olduğu dizi için herkese keyifli dakikalar diliyoruz.