Final Tarihi Açıklayan Çukur’da Büyük Savaş Yeniden Başladı! Yamaç Bu Sefer Tek Başına

Pazartesi günlerinin fenomen dizisi Çukur sona doğru yaklaşıyor. Finaline dört bölüm kalan dizide Çukur ailesi artık birlikte ve kardeşler artık aynı safta yer alıyor.

Sosyal medyada da biz aileyiz etiketi ile Çukur dizisi gündeme yerleşti. Kardeşlerin bir araya gelmesi izleyenlerini de sevindirdi. Bir anda duygusallaşan oyunculuklar, bir taraftan heyecanı yükselen sahneler oldukça beğeniliyor.

Çukur Dizisinde Son Bölümde Neler Oldu?

 

Çukur dizisinde Vartolu Saadettin amcasının suçlu olduğunu anladı. Vartolunun eşinin bulduğu kurşun ile Karaca’nın kaçmadığı amca tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Vartolu ve Yamaç, Çukur’a önceden baskın yapan kişilerin Karaca ve Celasun’un ölümü ile bir ilgilerinin olduğunu düşünerek yanlarına aldı.

Adam Karaca’nın ve Celasun’u gömdükleri yeri gösterince iki kardeş izleyenleri ağlatacak bir performans sergiledi. Amca’nın peşine düşen ekip Nedim’i yem olarak kullandı. Bilerek Nedim’in kaçmasına izin verdiler. Nedim de hemen amcanın yanına gitti. Çukur ailesi Cumali karakterinin yanında olduğunu gösterdi fakat amca ellerinden kaçıp gitti.

Çukur Yeniden Cumali’nin Yanında Olmayı Seçti

 

Çukur kardeşi dedikleri Celasun’u amcanın öldürmesi üzerine gerçekleri görmeye başladı. Selim’in emaneti olan Karaca’nın ölmesi Çukur’un maskesini düşürdü. Selim’in emanetine sahip çıkamayan Yamaç, Cumali ve Vartolu yeğenlerinin intikamını almaya kararlıydı ve Çukur onları kurtarmak için  peşlerinden gitti. Amca’nın depolardaki tüm mallarını Çukur’un işareti şeklinde dizerek ateşe verdiler. Bir araya gelen kardeşler ve Çukur yeniden birbirlerine kenetlendi.

Yayınlandığı gün reytingleri ele geçiren dizi sosyal medyada da aynı etkileşimi gösterdi. İzleyiciler Karaca’nın bulunma sahnesinde gözyaşlarını tutamadıkların itiraf etti. Vartolu ve Yamaç’ın konuşmaları sonunda bir oldular diyerek seyirciye bir oh dedirtti. Güzel yorumlar alan dizi hayranlarını final yapacağı için biraz üzecek gibi duruyor.