Fear The Walking Dead

İnternet dizileri özellikle ülkemizde izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Özellikle bakıldığında yabancı dizilerde çok popüler olan isimlerin izlenme sıklıklarının ülkemizde çok fazla olduğundan söz edebilmek de mümkündür. İşte bu tür izlenme seviyesi yüksek olan dizilerden bir tanesini de Fear The Walking Dead dizisi olduğundan söz edebilmek mümkündür. Bu dizinin konusu ve akıcılığı itibariyle oldukça tutulan bir dizi olduğunu, The Walking Dead serisinin bir öncesini anlattığını belirtebilmek mümkündür. 23 Ağustos 2015’te 2.sezon galası yapılmış olan bu dizinin asıl olarak merak edilen noktası ise Fear The Walking Dead dizisi nereden izlenir sorusu ile ortaya çıkıyor. Bu dizi internet siteleri üzerinden yayınlanıyor ve bölümleri de çok kolay bir şekilde bulunabiliyor.

Fear The Walking Dead Dizisinin Konusu Nedir

Tabi ki diziye yeni başlayacak olan izleyiciler tarafından en çok araştırılan konulardan bir tanesi olarak Fear The Walking Dead dizisinin konusu nedir sorusunun cevabının merak edildiği görülüyor. Bu dizinin konusu aslında The Walking Dead dizisinin öncesi ile alakalı bir senaryodan oluşmaktadır. Yani bu dizinin öncesini anlatmaktadır. Dizide yer alan zombilerin öncesi ve virüsün nasıl ortaya çıktığı ile alakalı bir anlatım bulunmuştur.

Fear The Walking Dead Dizisi Oyuncuları

Bir de dizideki oyunculardan söz etmek doğru olabilir. 24 Ağustos 2015 tarihinden itibaren yayında olan bu dizide, Fear The Walking Dead dizisi oyuncuları inceleme altına alınırsa başrol oyuncualrı arasında Kim Dickens, Cliff Curtis, Frand Dillane, Alycia Debnam, Elizabeth Rodrihuez, Mercedes Mason, Lorenzo James Henrie, Ruben Blades gibi isimlerin bulunduğundan söz edilebilir. Bnun haricinde Scott Lawrence, Lincoln Castellanos, Maestro Harrel, Patrica Reyes Spindola, Colman Domingo, Sandrine Holt, Shawn Hatosy isimleri de yine oyuncu kadrosunda yer alan isimler arasında yer alıyor. Toplamda 5 sezonu bulunan ve 65 bölümden oluşan bu dizinin türü dram ve korku olarak geçerken Dave Erickson ve Robert Kirkman senaristliğinde yönetilen bir dizi olarak incelenebiliyor.

Fear The Walking Dead Dizisi Hangi Kanalda

Bu diziye hemen başlamak isteyen ve sezonlarını yetiştirmek isteyen kişiler tarafından acaba Fear The Walking Dead dizisi hangi kanalda sorusu sorulabiliyor. Bu dizi bir internet dizisi olarak ülkemizde geçiyor ve AMC kanalında izlenebilirken bunun haricinde çeşitli internet siteleri üzerinden de altyazılı ya da dublajlı bir biçimde diziyi izleyebilmek de mümkündür.

Tavsiye edilen içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir