Fear The Walking Dead

The Walking Dead yapımcıları, insanların beğenisini kazanan diziye sezon arası verdiklerinde yayınlanan yaz dizisi Fear The Walking Dead’ı da dahil etti. Ana dizinin başlamadan önceki zamanlarında geçen Fear TWD, virüsün ortaya çıkışı ve yayılışını konu almakta olup, “aylaklar” yerine ” hastalık bulaşmış” kelimesini zombiler için kullanmaktadır. Dizide yine başrolde bir aile ve bu ailenin başından geçenlere tanık oluyoruz.

Aile yapısı yok denecek kadar az olan bu kişilerin birbirlerine sarılıp hayatta kalmaya çalıştıkları, hala virüsün uğramadığı yerler olduğu düşüncesiyle uzun bir seyahate çıkmalarını işleyen Fear The Walking Dead, başrollerini Frank Dillane (Nick Clark), Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Cliff Curtis (Travis Manawa) ve Kim Dickens (Madison Clark) oynamaktadır. Fear TWD dizisi Los Angeles ve Meksika’da çekilmektedir.

Kim Dickens as Madison Clark, Daniel Sharman as Troy Otto, Rocky McMurray as Phil McCarthy – Fear the Walking Dead _ Season 3, Episode 5 – Photo Credit: Richard Foreman, Jr/AMC

The Walking Dead sezon arası verdiğinde başlayan diziye henüz başlamadıysanız FX kanalında diziyi izleyebilirsiniz. Güncel bölümleri ve geçmiş bölüm tekrarları paralı platformlarda yayın yapan FX kanalında yayınlanmaktadır. Ayrıca Netflix üzerinden de izleyebilirsiniz.

Tavsiye edilen içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir