Ezgi Mola, Cem Yılmaz, Afra Saraçoğlu, Aras Bulut İynemli, Nurgül Yeşilçay, Alp Navruz… Ünlülerden bayram mesajları

Ramazan Bayramı’nın gelmesi dolayısıyla bazı ünlüler daha arefe akşamından itibaren, bayram mesajı vermeye başladı. Bilindiği gibi sosyal medya artık hepimizi buluşturan yeni ortam ve kullanımı da giderek yayılıyor.

Bazı ünlüler ise çok sayıda takipçiye sahip ve her yayınladıkları hemen dikkat çekiyor. Çok sayıda takipçisi olan pek çok ünlü bu bayram da mesaj vermeyi ihmal etmedi. İşte ünlülerin eğlenceli bayram mesajları ve de videolarından bazı örnekler şöyle sıralanıyor.

Videolu Bayram Mesajları

 

Videolu bayram mesajları arasında dikkat çekenler genelde Maaumlar Apartmanı dizisinin oyuncularından geldi. Sezon finaline hazırlanan diziden Farah Zeynep Abdullah ve Birkan Sokullu yürürken paylaştıkları bir video ile bayram kutladı.

Dizinin bir diğer beğenilen oyuncusu Ezgi Mola ise yine set arkadaşı Tansel Öngel’le birlikte bir fotoğrafını koydu ve Safiş ve Naci’den bayram mesajı olarak yayınladı. Ayrıca Ezgi Mola kedisi ile de bir bayram kutlaması fotoğrafı koydu.

Bayramda Birbirinden Renkli Mesajlar

 

Renkli bir fotoğrafla bayram kutlayan isimlerden birisi Hafsanur Sancaktutan oldu. Çiçek fotoğrafıyla bayram kutlayan isimlerden birisi Eda Ece old. Bir Zamanlar Çukurova’nın başarılı oyuncusu Hilal Altınbilek de kendi fotoğrafıyla bayram kutladı. Aras Bulut İynemli ve Alp Navruz da kendi fotoğrafları ile takipçilerinin bayramını kutlamayı ihmal etmeyenler arasında yer aldı.

Nurgül Yeşilçay ise hem bir çocukla birlikte hem de makineye çamaşır atacağını söyleyen komik fotoğrafıyla bayram kutladı. Gülümseyen fotoğraflarıyla bayram kutlayanlar arasında Cem Yılmaz, Selin Yenici ve Afra Saraçoğlu da var. Salih Bademci ise bayramı kızının fotoğrafıyla kutladı ve ona “şeker bayramım” diyerek seslendi. Bu eğlenceli fotoğraflar kısa zamanda dikkat çekti ve pek çok beğeni topladı. Ünlülerin bayram mesajları ile birlikte sosyal medya daha da canlandı.