Çukur 56. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Her hafta izleyicileri ekrana kilitleyen dizi projesi Çukur’un 11 Mart Pazartesi günü ekranlara gelecek 56. bölüm yani 2.sezon 23.bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda geçen “Herkes Çukur’a borcunu öder” cümlesinin izleyiciler tarafından altı çizildi.... Devamını Oku »

Elimi Bırakma 32. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Trt 1 ekranlarında izleyicileriyle buluşan Elimi bırakma isimli dizinin 32. bölümü 10 Mart 2019 saat 20:00’da TRT1 ekranlarında. Üs Yapım tarafından yapılan dizinin oyuncu kadrosuna değinecek olursak, Alp Navruz, Alina Boz, Dolunay... Devamını Oku »

Nöbet Dizisi Tanıtım Fragmanı

Yapımcılığını Necati Şaşmaz’ın üstlendiği Show TV ekranlarında yayına başlayacak olan yeni askeri dizi Nöbet’in ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Henüz yayın tarihi açıklanmayan dizinin hangi gün yayınlanacağı tam olarak bilinmese de 20 Ocaktan... Devamını Oku »

Arrow 7. Sezon 10.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak ?

Sezon arasına giren Arrow’un yeni bölümü Paramparça yaşamlar olarak adlandırılan 10. bölüm ne zaman yayınlanacak ? 21 Ocak 2019’da sezona yeniden start verilecek ve sezonun 10. bölümü yayınlanacak. Arrow 7. sezonu toplam... Devamını Oku »

Diriliş Osman Ne Zaman Başlayacak ?

Diriliş Ertuğrul bu sezon sonu artık Diriliş Osman ismiyle devam edecek. Sevilen fenomen dizi Ertuğrul’un ölmesiyle isim değiştirecek ve Diriliş Osman olarak 6. Sezona başlayacak. 2019-2020 sezonunda yapılacak bu değişiklikte Osman karakterini... Devamını Oku »