Esra Erol’da Skandal Evlilik Ortalığı Karıştırdı! Eşi Canlı Yayından Kaçınca Olanlar Oldu! Ağzından Çıkanı Kulakları Duymadı! Neler Oluyor?

ATV ekranlarının en sevilen programlarından birisi olan Esra Erol’da programı yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Her yeni bölümüyle skandal bir konuyu ele alan programda skandal bir evlilik daha bitti. Hakaretlerin havalarda uçuştuğu geçtiğimiz bölümde Esra Erol adeta öfkeden çıldırdı. Esra Erol ise olanlar karşısında ağzından çıkanı kulakları duymadı. Savaş alanına dönen stüdyo adeta inim inim inledi.

Esra Erol’da Neler Oluyor?

ATV ekranlarının vazgeçilmez programlarından birisi haline gelen Esra Erol’da programı yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Yayın hayatına başarılı bir şekilde devam eden Esra Erol’da programının yeni bölümünde canlı yayında eşinin karşısında daha fazla durmak istemeyen Mehtap Hanım adeta kaçtı. Eşinin kaçması üzerine sinir krizleri geçiren Engin Bey ise adeta çıldırdı. Milyonların izlediği gündüz kuşağının sevilen programında olaylar arka arkaya gelirken Esra Erol ve Avukat Hülya daha fazla dayanamadı. Bir ay önce eşini terk ederek giden Mehtap, eşinin anlı yayına çıkmasıyla birlikte gündemi sarstı.

Eşinin kendisini terk ettiğini ve farklı bir adama kaçtığını dile getiren Engin Bey, eşini çok sevdiğini, ona bir kez olsun “Mehtap” diye seslenmediğini, sadece “Aşkım, çiçeğim, sultanım” diye hitap ettiğini dile getirmişti. Büyük bir aşk adamı olan Engin Bey eşinin canlı yayına çıkmasıyla birlikte eşine ev aldığını ve anahtarını vermek istediğini dile getirdi ama Mehtap Hanım tüm ısrarlara rağmen Engin’e dönemeyeceğini açıkladı.

Engin Bey İsyan Etti!

Kısa sürede büyüyen olayda ise Mehtap Hanım boşanmak istediğini dile getirirken Engin Bey ise eşini çok sevdiğini ve ayrılmak istemediğini açıkladı. Stüdyo ise tamda bu anlarda karıştı. Mehtap Hanım “Engin’in yüzünü görmek istemiyorum” sözlerini deyince, Engin Bey ise “Tamam anladım benim yüzümü görmek istemiyorsun ama çocukların ne günahı var? 1 aydır çocukların yurtta kalıyor! Bir kere gidip görmemişsin çocuklarını. Onlar sana ne yaptı?” sözlerini dile getirdi.

Esra Erol Çıldırdı!

Esra Erol ise bu noktada çileden çıktı ve “Mehtap, senin bundan sonra yapacağın tek şey çocuklarına odaklanmak olmalı! Ne erkek arkadaş, ne sevgili, ne aşk meşk! Bunların hiçbiri olmamalı senin hayatında” sözlerini dile getirdi. Engin ise Mehtap’ı annesinin ve babasının onu istemediğini dile getirdi. Canlı yayına bağlanan anne ve baba ise “Boşansın gelsin. Ben her zaman kabulüm ona. O benim canım ciğerim” sözlerini dile getirdi. Engin ise iddialarına devam etti. Stüdyoda da gergin anlar yaşanırken Esra Erol ise sinirden çok sert açıklamalara yer verdi. Sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz?