Esra Erol’da Mideleri Bulandıran Olay Meydana Geldi! İzleyicler Kusmamak İçin Kendisini Zor Tuttu! Eş – Kardeş İlişkisi…

ATV ekranlarının en sevilen programlarından birisi olan Esra Erol’da yayın hayatına devam ediyor. Her yeni bölümüyle skandal bir olaya imza atan programda mide bulandırıcı anlar yaşandı. Kusturmaya oynayan rezillikler ise kısa sürede sosyal medyada ve magazin dünyasında yankı uyandırdı. Eş – Kardeş ilişkisini görenler “Yazıklar Olsun” ifadelerini kullandı. O ismin söyledikleri kulaklarda yerini aldı.

Esra Erol’da Skandal Olay!

ATV ekranlarının en sevilen programlarından birisi haline gelen Esra Erol’da yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Yayın hayatına başarılı bir şekilde devam eden Esra Erol’da programına konuk olan Mualla Hanım gündemi derinden sarstı. Programa konuk olan Mualla Hanım geçtiğimiz zamanlarda kocasına boşanma davası açtığını fakat eşinin kendisine nafaka vermediğini iddia ederek büyük bir skandala imza atmıştı.

Esra Erol, neden boşanma davası açtığını sorunca; “Eşim, kardeşimin eşiyle kaçtı. Erkek kardeşim buna inanmak istemedi ama ben kanıtları ortaya çıkarınca sonunda her şey ortaya çıktı” sözlerini dile getirmişti. Eşiyle sorun yaşadığını, 9 yaşındaki çocuklarının okuluna eşinin ve kardeşinin eşinin el ele geldiğini dile getirdi. “Böyle bir rezillik olabilir mi Esra Hanım” sözleriyle gündeme düşen Mualla Hanım, skandal olayları tek anlattı.

Eş – Kardeş İlişkisi Şoke Etti!

Kardeşinin eşinin göğsünden bir telefon düştüğünü dile getiren Mualla Hanım, telefonu incelediğinde şok içinde kaldığını da belirtti. Sözlerine “Telefonda sadece bir isim kayıtlı. ‘Hayatımın Anlamı’ diye kaydetmiş. O da benim eşimin numarası. Böyle rezillik olabilir mi? Bir de kardeşimle bir araya geldik sorduk ‘Bu telefon ne Pınar’ diye. Beni suçladı. Güya ben koymuşum kadının göğsüne telefonu, her şey benim oyunummuş” diyerek başladı ve bir skandala imzasını attı. Tam 6 saat boyunca…

Mide Bulandırıcı Olay!

Mualla Hanım, “Ben bunları takip ettim Esra Hanım, kadını otelden aldı sonra eşimin bir odalı köyde evi var. O kadınla birlikte oraya gittiler. Tam 6 saat boyunca orada kaldılar. Ben her şeyi tek tek fotoğrafladım ve video kayıtlarına aldım. Savcılıkta şimdi o görüntüler” sözlerini dile getirdi. Esra Erol ise “Siz bu pikniğe gidip eşlerinizi barıştırmak için gittiniz demi? Sen sonra kayın biraderinin karısıyla mı barıştın? İnsanlarda değerler vardır demi? Ben başka bir şey demiyorum” sözlerini dile getirdi.