Esra Erol’da Bir Baba Daha Gözler Önünde Yerin Dibine Girdi! Karısı Kadın Ticareti Yapan Kadının Ellerine Gitti! İki Çocuk..

ATV ekranlarının en sevilen programlarından birisi olan Esra Erol’da yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz gün yayınlanan yeni bölümde bir baba adeta kıpkırmızı oldu. 14 yıldır aynı yastığa baş koyduğu eşi Cansen’in başka bir kadına gittiğini görünce sinirden ne yapacağını şaşırdı. Stüdyoya konuk olan Ferdi Bey feryat ederken Avukat Hülya ve Esra Erol ise konu hakkında ne söyleyeceğini bilemedi.

Esra Erol’da  Büyük Skandal!

ATV ekranlarının vazgeçilmez programlarından birisi olan Esra Erol’da programı yayın hayatına kaldığı tüm hızıyla devam ediyor. Yayın hayatında birçok başarıya imza atan Esra Erol’un sunuculuğunu yaptığı Esra Erol’da programında Ferdi Bey, eşinin evden kaçtığını iddia etti. Sözlerine devam eden Ferdi Bey kendisini başka biriyle aldatmayacağını bildiğini fakat nerede olduğunu ise merak ettiğini ifade etti. Konuya el atan Esra Erol ekibiyle birlikte arama çalışmalarını başlattı. Cansen Hanım’ı ve Cansen Hanım’ın kaçtığı Serpil Hanım’ı canlı yayın konuk ettiler.

Canlı yayına çıkan Cansen Hanım’ı gören eşi Ferdi Bey ise adeta yıkıldı ve uzun bir süre göz yaşlarına engel olamadı. Ağlamaktan kıpkırmızı olan Ferdi Bey yerinde duramazken, “Çocuklarıma ne cevap vereceğim ben! Yanındaki kadının ne iş yaptığını tüm Adana biliyor. Söyle ne diyeceğim ben çocuklara” ifadelerini kullandı. Bu konuşma üzerine Cansen ise “Ben çocuklarımı bırakmadım. Kimse çocuklarını bırakmaz” ifadelerini dile getirdi. Sonrasında ise söyledikleri şok etkisi yarattı.

Cansen Hanım Büyük Tepki Gördü!

Cansen Hanım’ın bu sözleri üzerine stüdyoyu yerinden sallayan Ferdi Bey ise, “Çocuklarının nasıl yüzüne bakacaksın? Artık senin çocuğun falan yok” sözlerini dile getirdi. Cansen Hanım ise konu hakkında “Ben kafamı toplayınca çocuklarımı yanıma yeniden alacağım. Kocamın yanında başım çok ağrıyordu, Serpil’in yanında ağrımıyor” ifadelerini kullandı. Cansen Hanım’ın söylediği bu sözler ise büyük tepki gördü. Daha sonrasında konuya dahil olan Esra Erol ise…

Esra Erol Daha Fazla Dayanamadı!

Esra Erol ise “Sen o evden çıkarken huzurlu hissettin demi, “Artık özgürüm” dedin. Ama o çocukların kolunu kanadını, hayallerini yıktın. Sen şimdi gittiğin o Serpil Hanım’ın kim olduğunu biliyor musun? Tanıyor musun güvenecek kadar?” sözlerini dile getirdi. Cansen Hanım ise “Tabi ki, tanıyorum ben! Ferdi’den daha dürüst, daha namuslu” sözlerini dile getirdi. Esra Erol ise “Dün Serpil Hanım hakkında kadın tüccarı denildi. Ne diyorsunuz?” ifadelerini kullandı. Serpil Hanım ise “Bu sözleri duymak beni gerçekten çok kırdı. Ben asgari ücretli çalışan bir insanım. Burası bir köy, bunlar çok ağır ithamlar. Ben dayanamadım gerçekten. Ben inşaatta oturuyorum” sözlerini dile getirdi.