Esra Erol Sorulan Terbiyesiz Soruya Cevap Veremedi! Canlı Yayında Kıpkırmızı Oldu! O İsimden Gelen Soru…

ATV ekranlarının en sevilen programlarından biri olan Esra Erol’da programının sunucu koltuğunda oturan Esra Erol, o soru karşısında canlı yayında kıpkırmızı oldu. Kartlar açıldıkça açıldı, milyonlar şok içerisinde kaldı. O isim öyle bir şey dedi ki, Esra Erol, nasıl cevap vereceğini bilemez hale geldi. Peki, neler oldu?

Ekranlarda Yankı Uyandıran O Soru!

ATV ekranlarının en sevilen programlarından birisi olan Esra Erol’da yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Ekranların sevilen programı aile sorunları, cinayet, kaçma ve kaçırılma gibi sorunları ele alarak, acılı ailelerin sorunlarını çözen Esra Erol, binlerce kişinin acısına merhem olmaya devam ediyor. Hafta içi her gün ekranlara gelen Esra Erol, evlilik programlarının kapatılmasıyla birlikte Müge Anlı ile Tatlı Sert’in programı gibi bir Relatiy Show yapma kararı almıştı.

Programdaki başarısını sık sık kendisiyle yarışmasından dolayı olduğunu dile getiren başarılı sunucunun konuk olduğu bir canlı yayın ise dengeleri tamamen değiştirdi. Hülya Avşar’ın programına davet edilen ve çok özel sorulara cevap vermek zorunda kalan Esra Erol, utançtan yerin dibine girdi! Konu hakkında ise sosyal medya hesapları, “Ne kadar terbiyesizce” yorumlarını arka arkaya yaptı! İşte merak edilen tüm detaylar…

Şok Üzerine Şok Yaşadı!

2017 yılında TV8 ekranlarında yayınlanan Hülya Avşar’ın programına katılan Esra Erol, şok içerisinde bıraktı. Hülya Avşar, Esra Erol’a “Karı koca arasında senin rahatsız olduğun onun rahatsız olduğu konular illaki vardır. Bir süre sonra ise çılgın cinsel hayat kalmıyor. Onu ayakta tutmak gerekiyor. Sen mesela ne yapıyorsun?” sorusunu yöneltince Esra Erol ise şok içerisinde kalarak “Çok tatlısın ya” sözlerini dile getirdi.

Yüzleri Kızartan O Soru!

Hülya Avşar ise “Sizin karı koca arasındaki ilişkiniz nasıl, arkadaş gibi misiniz mesela? Bazı şeyler halen seni tahrik ediyor mu?” sorusuna ise Esra Erol, “Beni utandırıyorsun artık lütfen. Duvar öreceğim bak artık” dedikten hemen sonra ise “Kartları açık oynamıyorum. Sınırlarımızı biliyoruz” yorumunu yaptı. Hülya Avşar ise şok içerisinde kaldı. Hülya Avşar, “Sen ne yapıyorsun ya? Senin diğer kadınlardan ne farkın var?” sözlerini dile getirince Esra Erol kıpkırmızı oldu ve “Lütfen bak. Çok fena var ya” sözlerini dile getirdi. Konu hakkında ise sosyal medya kullanıcıları; “Allah’ım ne edepsiz bu kadın ya sana ne milletin özelinden” yorumlarını yaptılar.