Esra Erol Öfkeden Deliye Döndü, Stüdyoyu Savaş Alanına Çevirdi! Eşini Bırakıp Sevgilisine Kaçtı! Olan Çocuklara Oldu, Yurda Verildi!

 

ATV ekranlarının sevilen programları arasında yer alan Esra Erol’da yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Her yeni bölümüyle farklı bir skandala imza atan milyonların izlediği programa katılan 4 çocuk babası Orhan Bey, Eşinin evden kaçtığını ve kimsenin bilmediği bir adamın yanında kaldığını ifade etti. Tam o sırada canlı yayına bağlanan eşi Sibel Hanım çarpıcı açıklamalarda bulundu. Orhan Bey’in açıklamalarına göre eşi komşusunun sevgilisi olan Ümit’e kaçtığı iddiaları atıldı.

Esra Erol’da Büyük Skandal!

ATV ekranlarının en beğenilen programlarından birisi olan Esra Erol’da yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Her hafta içi yayınlanan yeni bölümleriyle farklı bir skandala imza atan başarılı program geçtiğimiz gün yayınlanan yeni bölümüyle adeta televizyon ekranlarında yankı uyandırdı. Canlı yayın esnasında eşinin ve komşusunun iftira attığını iddia eden Sibel Hanım, “Kocam Orhan ve Komşum Zehra yalan söylüyor. Çocuklarımı kimseye bırakmam” ifadelerini dile getirdi. Fakat ilerleyen dakikalarda dediği gibi çıkması sonucunda stüdyoya gelerek çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Programa canlı yayın ile bağlanan Sibel Hanım’ı gören eşi Orhan Bey ise “Sen ne yüzle buraya geldin. Hiç utanmadın mı? Nasıl bir kadınsın. O çocukları nasıl bıraktın gittin. Hiç mi vicdan yok sende? Bana acımadın bari çocuklarına acısa idin. Bir erkek için değmezdi. Sen yanlış yoldasın. O yol doğru değil. Seni sevmiyor. Ailesi bile istemiyor. Biz konuştuk” ifadelerini kullandı.

 

“Kendi Hür İrademle Kaçtım”!

Tüm açıklamalara rağmen kaçmış olduğu Ümit isimli şahısı çok sevdiğini ifade eden Sibel 3 hafta önce tanıştığı ve sonsuz bir güven duyduğunu da söyledi. Evden ve eşinden kaçarak başka birine gitmesinin sebebi ise Ümit isimli şahısın olmadığı kendi hür iradesiyle kaçtığını ifade etti. Sibel, “Eşim bana şiddet uyguluyordu, beni dövüyordu” ifadelerini kullanarak gecenin bir vakti jandarmaya dahi gittiğini ifade etti. Eşinin çocuklarını mecburiyetten yurda bıraktığını öğrenen Sibel Hanım ise “Sen baba değil misin? Niye çocukları yurda verdin?” ifadelerini kullanınca Esra Erol çileden çıktı!

Esra Erol Deliye Döndü!

Öfkelenen Esra Erol ise Sibel Hanım’a, “Sen neredesin? O işe gitmek zorunda olduğundan çocukların başında kimin olması gerekiyor? Annenin. Anne zevk-i safhada. Çocukların başında duracak kimse yok. Hayat bir tarafta senin çalışmanı, mecburiyetlerini önüne koyuyor. Ne yapacak… Çocukları kapıyı açıp kaçsaydı. Allah korusun yola çıktı araba çarptı, çocuğu yalnız gördü istismar etti. Olamaz mı? O zaman ne yapacaktın? Bunu kullanma Sibel. Sapasağlam gencecik insanlarsınız. Niye sizin çocuklarınız yurda veriliyor?” ifadelerini kullandı. Sizlerin bu konu hakkındaki düşünceleriniz nedir?