Esra Erol Neye Uğradığını Şaşırdı, Adeta Morardı! Karı- Koca Olayı Tüm Stüdyoyu Dondurdu! O Yaşananlar Sonrasında…

Esra Erol’da programında sular bir türlü durulmak bilmiyor. Son zamanlarda sık sık aile olaylarını konu alıp; DNA olaylarıyla gündeme gelen ve dikkatleri üzerine çeken Esra Erol’da yine sosyal medyada çok sayıda kişinin kınadığı bir aile olayı yaşandı. Karısı evden kaçan adamın anlattıkları; duyanları şaşkına çevirdi. Çok sayıda kişi “siz ne yapıyorsunuz ya?”, “Bu nasıl olay?” Yorumları altına imza attı.

Hamile Eşi Evden Kaçtı!

ATV ekranlarının en sevilen programlarından birisi olan Esra Erol’da yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Her yeni bölümüyle farklı bir gelişmeye imza atmayı başaran Esra Erol’da ise geçtiğimiz gün yayınlanan yeni bölümde yaşananlar adeta nefes kesti. Esra Erol’da yaşanan aile olaylarına bir yenisi daha eklendi. Bu aile olayı da; insanlar arasında “teknolojik aile olayı” olarak değerlendirildi. Karısı evden kaçan adamın canlı yayında hem milyonlara, hem Esra Erol’a anlattıkları herkesi şaşırttı. Sosyal medyada olaya dair birçok kınama yapıldı.

Esra Erol’da programına katılan Ali Kemal Karahasan isimli kişi, TikTok’ta tanıştıktan kısa süre sonra Dünya evine girdiği Aslıhan Karahasan’ın evden kaçtığını ifade ederek canlı yayında Erol’dan yardım istedi. Yaşadıklarını tek tek anlatan Karahasan’ın anlattıkları karşısında izleyenler şaştı kaldı. Ocak ayında tanıştıklarını, Şubat ayında hızla evlendiklerini, Mart ayında eşinin hamile kaldığını, Nisan ayında ise kaçtığını anlattı!

Düşük Yaptı, Araları Açıldı!

Eşini çok sevdiğini anlatan Ali Kemal, Aslıhan ile TikTok uygulamasından tanıştıklarını ve her şeyin çok hızlı ilerlediğini, aşklarının çok güzel olduğunu ve “Brezilya filmi gibiydi” yorumunun yapılacağını aktardı. Nisan ayında eşinin, “babam hastaneye götürülecekmiş, Antakya’ya babamın yanına gitmeliyim” dediğini ve terk ettiğini iletti. Eşinin kim olduğuyla ya da geçmişiyle ilgilenmediğini açıklayan Karahasan, eşinin kendisine evlendikten 20 gün sonra; “senden hamile kalmak istiyorum, bebeğimiz olsun” dediğini ve hayatının en güzel sözlerini duyduğunu ve havalara uçtuğunu anlattı. Hamile eşinin düşük yaptıktan sonra aralarının açıldığını söyleyen Ali Kemal, Aslıhan’a Esra Erol’a katılacağını söylediğinde tekrardan barıştıklarını; dövmeciye gittiklerini ve koluna “ASLIM” yazdırdığını ekledi.

Şoke Eden İddialar!

Ali Kemal Karahasan’ın anlattıklarından sonra canlı yayına bağlanan Melek isimli bir kadın Aslıhan ile TikTok üzerinden tanıştıklarını onunla bir arkadaş vasıtasıyla tanıştığını anlattı. Sözlerine devam eden kadın, “Kendi telefon numaralarımızı alıp Whatsapp’ta özel içerikli görüşmeler yaptık. Ancak bu durumdan rahatsız olduğum için ben daha sonra katılmadım. Eşi uyuduktan sonra Whatsapp’tan canlı yayına bağlandığını biliyorum” ifadelerini kullandı. Yayına katılan ancak ismini vermek istemeyen başka izleyici ise Aslıhan Karahasan yüzünden yuvasının yıkıldığını hatta onun yüzünden ayağına kurşun sıkıldığını söyleyerek herkesi şaşkına çevirdi. “Aslıhan’ın gebe kalması imkansız” diyen kadın, “Kardeşimle dost hayatı yaşadı ikisi evli olduğu halde. Hatta kardeşimden çocuğu bile var” dedi.