Eşofmanlı Şevket Hoca’dan Yeni Dizi Projesi! Bu Dizi Çok Konuşulacak! Oyuncu Kadrosunda Ünlü İsimler Var

Türkiye’nin yeni nesil dijital platformlarından biri olan Gain yepyeni projelerle gündemde kalmayı sürdüyor. Pek çok içeriğin ücretli ya da ücretsiz olarak izlenebildiği bu platformda yüzlerce Türkçe film ve dizi izlemek mümkündür.

Hem mobil telefonlar hem andorid özellikli televizyonlar hem de HDMI girişi olan tüm Tv’lerden izlenebilen bu platform yepyeni bir diziyle adından söz ettiriyor.

Gain’in Yeni Dizisi Şimdiden Merak Uyandırdı

On iki Mayıs tarihinde yayınlanması planlanan Ayak İşleri dizisi şimdilik sadece üç bölümden oluşacak. Güçlü bir oyuncu kadrosunun rol aldığı dizide Çağlar Çorumlu ve Güven Murat Akpınar ikilisi başrolleri paylaşacak.

Hem komedi hem de aksiyonun hız kesmediği dizinin konusu henüz açıklanmadı ancak kısa süren fragman bile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Dijital Platformda Fırtına Estirecek

Her geçen gün dizi ve sinema sektörünün televizyondan uzaklaşıp dijital platforma yönelmesi yeni projelerin de gündeme gelmesini sağladı.  Tüm sinema sektöründe farklı kategorilerde çekilen onlarca film artık her mekanda rahatlıkla izlenebilecek.

Gain dijital platformun telefona indirilmesinden sonra üye girişi yapılması yeterlidir. Platform içerisinde onlarca farklı kategoride yer alan dizi ya da filmler yüksek yükleme hızıyla anında cep telefonu ekranlarında izlenebiliyor.

Gain’in son yayınlayacağı dizi olan Ayak İşleri de şimdiden çoğu kişinin ilgisini çekmeyi başardı. Gain platformuna üye olan herkesin yakından takip ettiği bu dizi gelecek hafta izleyici ile buluşacak.