Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Oyuncular Kimler

Türk televizyon tarihindeki diziler açısından bakıldığında özellikle konusu ve oyunculukları arasında çıkmış olduğu tarihten itibaren oldukça beğenilen bir dizi olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden söz edebilmek mümkündür. Bu dizi yayına tam olarak 8 Eylül 2015 tarihinde ATV ekranlarında girdi. Mafya dizisine benzer bir şekilde yayına giren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oldukça uzun bir süredir yayınlanmaya ve izleyicilerinin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Şu an yeni sezon ile ilgili de acaba Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni oyuncular kimler diye merak edenler olabiliyor. Bu dizinin yeni oyuncuları şu an yapım ekibi tarafından tam olarak açıklanmasa da eski kadrosuyla bile yeni sezonda yine güzel işlere imza atılacağı çok rahat bir şekilde görülebilmektedir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Konusu Nedir

Salı günlerinin muhteşem dizisi olan ATV kanalındaki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin özellikle bir de konusu merak ediliyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz konusu nedir diye bakıldığında aslında ana karakter olan Hızır Çakırbeyli yani Oktay Kaynarca’nın başından geçenlerden oluşuyor. Genç yaştan itibaren karanlık işler ile uğraşan Çakırbeyli yeğenleri ile birlikte kurmuş olduğu düzende ilerleme savaşı veriyor. Tabi ki bu düzende karşısına çıkan engeller ile de savaşmak zorunda kalıyor. İşte bu olay örgüsünde yaşananlar bir dizi şeklinde sevenleriyle buluşturuluyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Karakterleri

Bir de karakterlerden söz etmek gerekebilir. Özellikle diziye ilk kez başlayacak olan kişiler tarafından bu karakterler merak edilebiliyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz karakterleri inceleme altına alındığında bu karakterlerin başında Hızır Çakırbeyli geliyor. Bunun haricinde karısı Meryem Çakırbeyli, Ceylan Özsoy, Ünal Kaplan, Alparslan Çakırbeyli, İlyas Çakırbeyli, Suzan, Hızır Ali Çakırbeyli, Hayriye Çakırbeyli, Handan Çakırbeyli, Fahri dizinin diğer karakterleri arasında yer alıyor. Yönetmenliğini Onur Tan’ın yaptığı dizide senaristler ise Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener olarak geçiyor. Aksiyon, devlet, mafya ve politik konuların işlendiği bu dizi hayranlarıyla yeni sezonunda da buluşacaktır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Sezon Ne Zaman

Hayranların en çok merak ettiği konu ise tabi ki dizinin ne zaman yayınlanacağı hakkında oluyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman acaba diye merak eden kişiler için bunun tarihi hakkında aslında Eylül’ün ilk ya da ikinci haftası yayına girilecektir denilebilir. Kanalda ve yayınlanma saatinde ise herhangi bir değişim yaşanmamıştır.