Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinde İlyas Seçimini Yaptı! Ayrılık Çanları Çalıyor, Ömür İçin Son Yaklaşıyor! Ortalık Fena Halde Karışıyor!

ATV ekranlarının en sevilen dizileri arasında yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Ekranların sevilen dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında ise en çok dikkatleri üzerine çeken isim İlyas oluyor. Kısa sürede büyük yankı uyandıran bu gelişme ise izleyicileri adeta çileden çıkardı.

O İsmin Üzeri Çizildi!

ATV ekranlarının en sevilen dizileri arasında yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz gün yayınlanan yeni bölüm fragmanında bir seçim yapan İlyas ise Ömür’ün fişini çektiği görülüyor. Ekranların sevilen dizisinde İlyas ve Ömür ikilisinin birlikte olmasından dolay mutluluk saçan sosyal medya takipçileri ise büyük bir şok içerisinde kaldı. Yayın hayatına başarılı bir şekilde devam eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ana konusunun yanı sıra büyük ve başarılı oyuncu kadrosunda dikkatleri üzerinde topluyor. Başrollerinde Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba gibi daha birçok başarılı oyuncuların yer aldığı dizi her hafta yayınlanan yeni bölümle ekranlara damgasına vurmaya devam ediyor.

Ekranların sevilerek izlenilen fenomen dizilerinden birisi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi yeni bölümüyle bu akşam ekranlara yansıyacak. Her yayınlanan yeni bölümüyle reyting rekorları kırmayı başaran fenomen dizi 194. bölüme ait fragmanını geçtiğimiz gün yayınladı. Yayınlanan yeni bölüm fragmanında İlyas’ın Pınar’a “Akşam seninle bir yemek yiyelim mi” ifadeleri bölüme damgasını vurdu. Yaşanan başka bir gelişmede ise boşanmak isteyen Ömür “Ben boşanmak istiyorum” ifadelerini kullanıyor. Bu sözlere karşılık İlyas, “Eşyalarını al git” ifadelerini sert bir şekilde söylüyor.

İlyas’a Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor!

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü bu akşam ekranlarda yerini alacak. Yeni bölümde Ömür ile boşanma işlemleri gerçekleşirken Pınar karakteri ise izleyicileri çileden çıkardı. İlyas ve Ömür ikilisinin büyük aşkı sona ermesini isteyemeyen, hatta ve hatta İlyas ve Ömür sahnelerinin biraz daha ön planda olmasını isteyen izleyicilere karşılık gelen bu yeni karar izleyiciyi çileden çıkardı. İlyas’ı uyaran Hızır ise deliye dönmüş ve çileden çıkmıştı.

O İsim Diziye Veda Mı Ediyor?

Hızır, “Hedefte sen varsın sen! İki araba sana sıkmaya gelmişler. Yarın 10 araba gelecekler” sözleri ise İlyas’ın gözünü bile korkutmuyor. İlyas’ın kafasına sıkmak isteyen Tufan’a karşılık olarak kurşunlarını yağdıran İlyas’ın kimi vurduğu ise merak konusu haline geldi. Sevilen diziden Tufan karakterine hayat veren Hüseyin Avni Danyal’ın ayrılması ise düşük bir ihtimal olarak görülüyor. Sizce İlyas Ömür’ün üzerini gerçekten çizdi mi yoksa gerçekleri görmesini mi istiyor? Düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayınız!