Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinde Ayrılık Çanları Çalıyor! O İsim İçin Son Geldi, Son Bölümü Oynayacak! Dizi Yayından Kaldırılıyor!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, heyecanlı bir şekilde izleyenler tarafından anbean takip ediliyor. Final tarihi belli olan dizide ayrılığa dair ayak sesleri yavaş yavaş gelmeye başladı. ATV’nin tam 6 sezondur devam etmekte olan ve 7. sezon için de izleyicisiyle buluşacak olan reyting rekortmeni dizide o oyuncu ayrılıyor! Oynayacak bölüm ise son bölüm olacak…

Oktay Kaynarca Hakkında Açıklama!

Sezon finali tarihi belli olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde ayrılık sesleri yavaş yavaş duyulmaya başladı. Yaz dönemine de girilmesiyle birlikte izleyenler; EDHO sezon finali ne zaman? Sorusunu soruyor. Birkaç hafta önce EDHO’nun yeni sezonda da olacağına dair müjde, Yönetmen Onur Tan tarafından verilmişti. Yani bu yayından kaldırma süreci, 2-3 ay sürecek bir durum. Devamında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. sezonuyla birlikte geri gelecek.

Kısa süre önce diziye verilen ödüllerin gerçekleştirildiği tören gecesinde Oktay Kaynarca bir takım açıklamalar yapmıştı. Dizinin başladığı günden bugüne sayısız ödül aldığını ifade eden Kaynarca, bunun bir ekip başarısı olduğunu söyleyerek, buradaki ödülü kendilerinin sadece başarısından dolayı aldıklarını düşünmediğini, çaycısından, yapımcısına kadar kim varsa bu ödülde herkesin emeğinin olduğunu vurguladı. Devamında ise…

Enfes Bir Sezon Finali İzleyicileri Bekliyor!

EDHO 194. bölüm öncesi sürpriz bir gelişme yaşandı. Fenomen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın sezon final tarihi belli oldu. Oktay Kaynarca’nın başrol oyuncusu olarak yer aldığı EDHO, 200. bölümle birlikte sezon arası verecek. İddiaya göre yakında Haşmet Façalı rolüne hayat veren Turgut Tunçalp de EDHO’dan ayrılacak. Tunçalp’in ayrılığıyla birlikte izleyenler, enfes bir sezon finaliyle karşı karşıya kalacak. Ortak düşmana karşı İshak ve ekibiyle el sıkışarak birlikte mücadele etmeye karar veren Hızır Çakırbeyli, attığı bu adım sayesinde Yaman Korkmaz ve ailesinin hayatını kurtarır. İshak’ın verdiği istihbarat sayesinde yapılacak baskını dakikalar önce haber alan Yaman Korkmaz ve ailesi çatışmadan sağ kurtulur. Bu kurtuluşun en büyük etkeni ise haber vermekle yetinmeyip Yaman Korkmaz’ın yardımına koşan İshak olur.

Gerilim Tüm Aileyi Sardı!

Ömür Çakırbeyli ve İlyas Çakırbeyli arasındaki gerilim tüm aileyi sarar. Haşmet Façalı’nın olayı anlamadan İlyas Çakırbeyli’ye attığı kafa, artık aile meselesi olmaktan çıkar ve masanın konusu haline gelir. Hızır Çakırbeyli’nin ortamı yumuşatması için topladığı masada İlyas Çakırbeyli’nin tavrı net olur. Geri adım atmayan Haşmet Façalı ise tüm masayı karşısına alır. Eşinden boşanmak üzere olan İlyas Çakırbeyli ise yaşadığı bunalım yüzünden gözünü karartır ve ölmek pahasına düşmanı tek tek indirmeye yemin eder. İlyas Çakırbeyli’nin bu planlarında en büyük destekçisi ise yeğeni Alpaslan Çakırbeyli olur. Atv’nin 6 sezondur devam eden ve adeta her hanede aileden biri gibi olan EDHO oyuncuları, 7. sezonda da izleyiciyi ekran başına kilitlemeye devam edecek.