Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinde Ayrılık Çanları Çalıyor! Milyonlarca Seyirci Tepki Gösterdi, 7. Sezonda Yer Almayacak! O İsim…

ATV ekranlarının vazgeçilmez dizilerinden birisi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Yayın hayatına başarılı bir şekilde devam eden sevilen dizide izleyicileri çileden çıkartacak bir ayrılık söz konusu. Milyonların tepkisinin giderek büyüdüğü bu olayın öncesinde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine çok sayıda isim veda ederken aynı zamanda da dahil olmuştu.

Sezon Finali Yaklaştı!

ATV ekranlarının en sevilen dizilerden birisi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Yayın hayatına başarılı bir şekilde giriş yapan fenomen dizi ana konusunun yanı sıra büyük ve başarılı oyuncu kadrosuyla da dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor. Başrollerinde yer alan ve milyonların sevdiği o isimler, Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba ve Yunus Emre Yıldırımer olarak seyircinin karşısına çıkıyor. Her yeni bölümüyle televizyon ekranlarında yankı uyandırmayı başaran fenomen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde gerçekleşecek olan ayrılık izleyicileri yasa boğacak.

Yakın zamanda sezon finali verecek olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi son bölümlerinde tüm heyecanıyla devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde 7. Sezon için ATV ekranlarıyla anlaşma imzalamayı başaran fenomen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz geçtiğimiz bölümlerde ise Sabine Toziya, Dilşad Şimşek, Sanem Çelik ve Savaş Özdemir gibi birbirinden usta oyunculara veda etmişti. Diziye son veda eden isim ise Tipi karakterini canlandıran Savaş Özdemir olmuştu. Peki, 7. Sezon start vermeden diziden ayrılacak isim kim?

EDHO’da Ayrılık Rüzgarları Esiyor!

ATV ekranlarının en uzun soluklu dizilerinden birisi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yavaş yavaş sezon finaline doğru ilerliyor. Birkaç bölüm sonrasında 200. Bölümü yayınlanacak olan sevilen dizinin sezon finaline ne kadar süre kaldığı tam olarak bilinmese de tahminlere göre Mayıs ayının sonlarına doğru sezon finali ile dizinin ekranlardan ayrılacağı düşünülüyor. Ekranların sevilen dizisinin sezon finalinden hemen önce diziye öyle bir isim veda edecek ki seyirciler adeta yas tutacak! Diziye veda edecek olan başarılı isim…

Ekranlara Veda Eden O İsim…

Birsen Altuntaş’ın resmi sosyal medya hesabından duyurduğu bilgiye göre dizinin köklü isimlerinden biri olan Turgut Tunçalp, diziye veda edecek. Dizide Haşmet Façalı karakterine hayat veren ismin vedasının ise 6. Sezonun bitiminden önce olacağı konuşuluyor. 2021 sezonunda diziye birçok başarılı isim dahil olmuş birçok başarılı isim ise dizden tek tek ayrılmak zorunda kalmıştı. Dizi 7. Sezonuna başlamadan önce birçok ayrılık yaşayacak. 7. Sezonda ise bomba gibi isimlerle ekranlara dönüşünü duyuracak. Haşmet karakteri dizinin en sevilen isimlerinden biri olduğu için ayrılması büyük yankı uyandırdı. Sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz?