Engin Öztürk’ün Doğduğun Ev Kaderindir’e Vedası! Öyle Bir Veda Etti ki Seyirci Gözyaşına Hükmedemedi

TV8’de ekranlara gelen Doğduğun Ev Kaderindir dizisi dün akşam ekranlara son bölüm olan kırk üçüncü bölümüyle veda etti. Final bölümünde dizi kadrosunun yüzünü güldüren mutlu bir son vardı. Barış ile Zeynep evlenirken, Gülbin de ailesiyle kavuşmanın mutluluğunu yaşıyordu.

Ayrıca Zeynep, durumu kötü olan kız çocukları için abisinin adına bir vakıf kurdu. Dizinin son bölümünde ekranlara veda ederek finali tamamladı. Büyük beklentilerle başlayan dizi ikinci sezonda istenilen başarı yaşanmayınca reyting kayıpları kaçınılmaz oldu.

Diziden Ayrılan İbrahim Çelikkol

Dizinin ilk başladığı sıralarda kadrosunda ilk önce İbrahim Çelikkol ile çıkan Demet Özdemir, Engin Öztürk ile başrollerde oynayarak yola devam etti ve diziyi Engin Öztürk ile bitirdi. İkinci sezon Engin Öztürk diziye hukukçu Barış olarak diziye dahil olmuştu.

İbrahim Çelikkol’un oynadığı Mehdi karakterinin ölümünden sonra Engin Öztürk başrol karakteri olarak diziye devam etti. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi, üçüncü sezonu yapamadı fakat dizide hikayesini de bitirmenin mutluluğunu ve zaferini dün akşam şahane, görkemli bir son sahne ile ekranlara veda etti.

İkinci Sezon Diziye Katılan Engin Öztürk’ün Takipçilerine Vedası

Ekranlarda 3-5 bölüm bile dayanmakta zorluk çeken yapımların ardından kırk üçüncü bölüm yayınlanması da büyük bir başarıydı. Engin Öztürk, dizinin son bölüm yani finalinin ardından İnstagram sayfasından yaptığı paylaşımı izleyiciler de dahil olmak üzere herkese veda etti.

Engin Öztürk’ün vedası şu şekilde oldu. “Güzel yolculuk, güzel yuva, güzel son. Elinize ve emeğinize sağlık. Bütün oyun arkadaşlarım, teknik ekibimiz ve siz Zeynep nezdinde kadınların hikayesini izleyen ve şahitlik eden seyircimiz iyi ki varsınız. Güzellikleri çoğalarak çoğaltacağız.” ifadesi ile sözlerini tamamladı. Engin Öztürk’ün veda sözleri bir hayli duygusaldı.