Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Hakkında Şok Eden İddialar! Son Paylaşımda İki İsim Yer Almadı! Ortalık Karıştı, “Hiçbir Şey İfade Etmiyor!”

Star TV ekranlarının en sevilen dizilerinden biri haline gelmiş olan Sefirin Kızı dün akşam sevenlerine veda etti. Her bölümünde farklı bir heyecan yaşatan dizinin finali ise sosyal medyayı salladı. Dizide bulunan her oyuncu ise hem diziye hem de karakterlerine veda etti. Engin Akyürek ise vedasını sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu fakat Akyürek’in Neslihan Atagül ve Uraz Kaygırlaroğlu’na yer vermemesi sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

Sefirin Kızı Dizisinde Neler Oluyor?

Star TV ekranlarının vazgeçilmez dizilerinden birisi olan Sefirin Kızı dizisi yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Yayın hayatına başarılı bir şekilde girmeyi başaran fenomen dizi ana konusunun yanı sıra başrol oyuncularıyla da dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor. Dizinin 36. Bölümünde sağlık sorunlarından dolayı ekranlara veda eden Neslihan Atagül, dizinin fişini giderek çekmişti. 37. Bölümde ise Uraz Kaygırlaroğlu, diziye veda etmişti. İki başrol oyuncusunun diziye vedası ise dengelerin değişmesine neden olmuştu. Tuba Büyüküstün diziye giriş yapmış, Sancar Efe’nin yeni aşkı olmuştu.

Tuba Büyüküstün diziye Mavi karakteriyle giriş yapmış fakat çok sevilmemişti. Dizide Sancar’ın en büyük aşkı olan Nare’yi bir anda unutması ve Mavi’ye aşık olması izleyenlerde şok etkisi yaratmıştı. Uraz Kaygırlaroğlu’nun vedası ise dizide hiç yankılanmamıştı. Bu da Uraz ve Neslihan sevenlerin diziden uzaklaşmasına neden olmuştu ki, Engin Akyürek için Neslihan Atagül’ün ve Uraz Kaygırlaroğlu’nun bir şey ifade etmediği net bir şekilde ortaya çıktı. Peki, nasıl?

Neslihan Atagül ve Uraz Kaygırlaroğlu Küs Mü?

Dizinin 37. Bölüme kadar başrol paylaştığı Neslihan Atagül ve Uraz Kaygırlaroğlu’nu sosyal medya hesabından takip etmemesi, “Aralarında bir sorun mu var?” sorusunu hayranlarına sordurdu. Bunun yanında diziye vedasında Neslihan Atagül ve Uraz Kaygırlaroğlu’nu anmaması da hayranlarını şok içerisinde bıraktı ve “Neslihan yok diye bitti dizi, nasıl anmadın Neslihan ve Uraz gibi isimleri” yorumunu yaptırdı.

Sefirin Kızı Dizisinden Veda Mesajı!

Engin Akyürek, Sefirin Kızı dizisine veda mesajı olarak yönetmenlere ve yapımcıya kadar tek tek anarak veda etti. Tuba Büyüküstün ve Büyüküstün’ün diziye giriş yapmasında aktif rolü üstlenen Eylem Canbolat’ı ise unutmadı. Akyürek; Gonca Cilasun, Doğukan Polat, Cemre Öktem, Yağmur Başkurt, Hivda Zizan Alp, Sami Aksu, Edip Tepeli, Beren Gencalp gibi birbirinden başarılı oyunculara vedasını teşekkür ederek duyurdu fakat iki başarılı isme yer vermedi. Akyürek’in bu vedası sosyal medyaya damgasını vururken konu hakkında birçok yorum ise arka arkaya geldi. Engin Akyürek’te Neslihan Atagül hiçbir şey ifade etmiyor” yorumu ise sosyal medyaya damgasını vurdu. Sizler konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayınız!