Emanet Dizisi ve Merak Uyandıran Başrol Oyuncuları! Yeni Bir Oyuncu Kahraman Doğuyor

Emanet dizisinde Kanal 7 ekranlarında neredeyse her akşam yayınlanıyor. Anne ve babasız kalan küçük Yusuf’un teyze ve amcası tarafından sahip çıkılıp büyütülmesini anlatan dizinin geniş bir hayran kitlesi bulunuyor.

Dizinin başrollerinde ise Yusuf’un teyzesini canlandıran Sıla Türkoğlu ve amcası rolündeki Halil İbrahim Ceyhan oldu. Daha önce fazla tanınmayan genç oyuncular dizi sayesinde oldukça büyük bir başarıya ulaştı ve her geçen gün hayranları artarak çoğalmaya devam ediyor.

Türkoğlu ve Ceyhan’ın Başarısı

 

Bir televizyon programına röportaj veren oyuncular hikayeye ve diziye güvendiklerini ve bağlı olduklarını açıkladı. Hikayenin daha çok da çok sevilmesi için emek verdikleri dikkat çeken oyunculardan Halil İbrahim Ceyhan, partneri Türkoğlu’nun performansını çok beğendiğini de sözlerine ekledi.

Sıla Türkoğlu’nun bundan önceki dizisi yine çok izlenen bir Kanal 7 dizisi olan Yemin’di. Ceyhan partnerinin daha önce böyle bir deneyim yaşamasının kendi dizilerini ve kendi oyunculuğunu çok etkilediğini belirtti. Egosu yüksek olmayan ve deneyimli bir oyuncu ile çalışmanın kendisini çok olumlu etkilediğini söyledi.

Haziran’da Sezon Finali Yayınlanacak

 

Emanet Haziran ayında sezon finali yapacak olan dizilerden birisi. Her akşam yayınlanan dizinin ekranlara vedası da kısa sürecek ve oyuncular kısa bir tatilden sonra çekimlere yeniden başlayacak. Ceyhan’ın yorumları karşısında Türkoğlu da partnerinden çok memnun olduğunu ve birbirlerini çok iyi bir şekilde tamamladıklarını söyledi.

Her ikisinin de eksikleri olduğu zaman alttan alıp olumlu yaklaşarak performanslarını yükselttiğini belirtti. Oldukça uyumlu olan oyuncuların performansının da dizi için etkili olduğu söylenebilir. Çünkü hem dizi hem de oyuncular seyircilerin ilgisini çekti ve çok beğeniliyor. Emanet dizisi izleyicileri sezon finalinden sonra da diziyi merakla takip edecek gibi görünüyor.