Emanet Dizisi Fragmanı Merak Uyandırdı! Böyle Bir Dizi İlk Defa Geliyor

Kanal 7’de yayınlanan ve sevilen dizi Emanet yeni bölümü ile 14 Mayıs Cuma günü ekranlarda olacak. 180.bölüm fragmanı yayınlanan dizinin fragmanı çok beğenildi.

Dizi Seher ve Yaman’ın aşkını anlatıyor. İzleyicide harika hisler uyandıran dizi büyük merakla takip ediliyor. Reytinglerde düşüş yaşayan dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sevilen dizi reyting kaybı yaşıyor.

Dizinin Başrolleri Çok Sevildi

 

Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu’nun başrollerinde olduğu dizi izleyicisinde büyük etki bırakıyor. Her akşam yayınlanan dizi yoğun bir ilgiyle takip ediliyor. Akışkan hikayesi ve sevilen karakterleri ile dizi izlenmeye devam ediliyor. Cuma günü yayınlanacak yeni bölümde neler yaşanacağı merak edilen dizinin reytinglerde yükselip yükselmeyeceği ise merak konusu oldu.

Bugün yayınlanan bölümde hayranları etkileyen dizi her bölümde heyecanlandırmayı başarıyor. Bölümde olaylar ise şu şekilde ilerledi. Yaman ve Seher’in arasına girmek isteyen İkbal yepyeni planlar yapıyor. Seher pek çok şeyi öğrendi.

İkbal ise bu durumdan rahatsız olarak korku yaşıyor. İzleyiciler kötü karakter olan İkbal’in bu korkusundan epey mutlu oldu. Seher bu durumda neler yapacak? Seher’in tavrı yeni bölümde daha da çok ortaya çıkacak. İkbal ve Ziya’nın yaşadığı tartışma Seher’in her şeyi öğrenmesine sebep oldu.

Emanet Dizisi Fragmanı

 

Karamel Yapım’ın üstlendiği proje her akşam ekranlara gelmeye devam ediyor. Sürükleyici hikayesi ile ilgi uyandıran dizi her akşam saat 20.00’de Kanal 7’de izleyicilerini bekliyor. Seher’in yaşadığı zorlu hayat izleyicinin dikkatini çekti.

Yeğenleri öksüz ve yetim kalan Seher ablasını çok özlüyor. Ablasının ölümünü kaldıramayan Seher yeğenlerini korumak istiyor. Seher’in hayatı nasıl şekillenecek? Yaşadığı aşkla birlikte emanetlere sahip çıkabilecek mi? Hikayenin nasıl şekilleneceği yeni bölümlerde görülecek.