Elçin Sangu’nun Dansı Görenleri Büyülüyor! İşte Yapılan Yorumlar

Kiralık Aşk dizisi ile daha fazla tanınmaya başlayan Elçin Sangu, son zamanlarda sosyal medya hesabında paylaştığı dans videosu ile oldukça fazla konuşuldu. Elçin Sangu’nun tam farklı tarzdaki dans hareketleri internette çok hızlı bir şekilde yayıldı ve farklı müzikler eklenerek komik hale getirildi. Güzel oyuncunun dans figürlerini farklılığı pek dans etmeyi bilmiyorum yorumlarına sebep oldu.

Elçin Sangu Dans Videosu İçin Ne Sözler Söyledi?

 

Dans videosunu yayınladıktan sonra arabasından röportaj veren Elçin Sangu, dans videosu hakkında eğlendiğini dile getirdi. Dans videosuna gelen eleştirilerin çokta önemli olmadığını bu süreçte eğlenmek için böyle bir video çektik ifadelerini kullandı. Kendi çapında eğlendiğini dile getiren oyuncu sevgilisi ile birlikte köpeklerini veterinere götürdüklerini söyleyerek izin istedi ve oradan ayrıldı.

Elçin Sangu Müzikten Sonra Dansa Sarması Pek İyi Karşılanmadı!

 

Opera bölümü mezunu olan Elçin Sangu projelerinde şarkılar söylemişti. Kimi durumunda bu durum beğenilmişti. Şarkı söylemesinin ardından dans etmesi ile de gündeme gelen Elçin Sangu, dans konusunda ağır eleştirilere maruz kaldı. Kullanıcılar tarafından dans konusunda tam anlamıyla kendini tam gösteremediği ifadeleri kullanıldı.

Elçin Sangu’nun Dans Videosunu Gelen Eleştiriler Nelerdir?

Elçin Sangu dans videosunu yükler yüklemez insanların aklına hemen Demet Özdemir geldi. Acaba Demet Özdemir’e mi özeniyor tarzında sorular soruldu. Bazı sosyal platformlara iki genç oyuncunun dansları karşılaştırıldı ve hangisinin daha iyi dans ettiği ile ilgili bir tartışma ortamı oluşturuldu. Demet Özdemir’in uzun süredir dans ettiği göz önüne alınarak onun dans hareketlerinin daha kıvrak ve daha hoş olduğunu söylediler. Elçin Sangu’nun ise dans hareketlerine bedenini tam katamadığı, figürlerinin ise tam olarak müziğe uygun olmadığı yönünde eleştiriler kullanıldı.