Ekranda Görmeye Alıştığımız Son Yaz Dizisinden İzleyicisini Üzen Karar

Her Cuma günü Fox Tv’de ekranlara gelen Son Yaz dizisi güçlü rakibi “Ramo” dizisini eleyerek izleyici sayısını arttırmaya başladı. Dizisinin konusu gereği usta oyuncu kadrosu ile de kendini bir hayli sevdirdi. Dizi git gide kendini yenilerken izleyici bu kadar sevmişken istemeyen, hayranlarını üzecek bir gelişme yaşandı.

Son Yaz setinde yaşanan koronavirüs salgını sebebi ile ekip oyuncularından bazıları hastalığa yakalandı ve set durduruldu. Bu şartlarda dizinin çekimlerinin erteleneceği söyledi. Birkaç bölüm sonra sezon finali olarak bir müddet çekimlere ara verilmesi düşünülüyor.

Son Yaz Dizisi Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Beğenilen dizinin geçtiğimiz hafta yeni bölümü yayınlanmadı. Koronavirüs sebebi ile ne zaman yayınlanacağı da tam olarak belirlenmemişti. Dizi 18. bölümünde kaldı ve henüz 19 bölümün fragramı da yayınlanmadı. Dizinin bu hafta ekrana gelmesi umut ediliyor. Dizinin sezon final yapacağı tarih tam belli olmasa da 21. bölümün çekiminden sonra yayın hayatına ara verecek ve Eylül ayına kadar ekranlarda olmayacak.

 

Son Yaz Dizisinde Kimler Koronavirüsüne Yakalandı?

Son Yaz dizisinde Yağmur karakterini canlandıran Hafsanur Sancaktutan’ın koronavirüs testi pozitif çıktı. Dizinin Ali Atay’ı temaslı olduğu için ve eşinin de koronavirüsü yakalanması sebebi ile karantinaya alındı. Hafsanur ile temaslı olan Alperen Duymaz, Funda Eryiğit ve ekipten kişiler karantinaya alındı. Birkaç gün sonra tüm ekibe yapılan testlerin ardından birçok çalışanında testi pozitif çıktı bu sebeple dizi ekibi tamamen kendilerini karantinaya aldı ve çekimler durduruldu.

Sağlık durumları iyi olan ekibin ve oyuncuların evlerinde virüsü atlatmaya çalıştığı biliniyor. Oyuncuların iyileşmesi ardından çekimler yeniden başlayacak ve üç bölüm sonra sezon finali yapacak. Bu haber sevenlerini üzse de Son Yaz ekibinin sağlığı için verilecek en doğru karar sezon finalinin yapılmasıdır.