Efsane dizi Çocuklar Duymasın Final yaptı

Dizide birbirine katlanamayan, ayrılığın eşinde yaşayan karı-koca ve onların evli kalmalarını zorunlu hale getiren iki çocuğundan oluşan bir ailenin, birbirleri ve dostlarıyla olan durumları anlatılır.

Çocuklar Duymasın Dizisinin Geçmişi

Uzun soluklu Yayınlanan Dizi ilk Bölümünü 16 ocak 2002 Yılında TGRT Ekranlarında Yayınlanmıştır.Daha Sonra 13 Bölümün Ardından 16 Nisan 2002’de ATV ‘ye geçti.

Sezon Atv’de yayınlandıktan sonra 3. sezonu Eylül 2003’te STAR TV’de yayınlandı. Başrol oyuncularından PINAR ALTUĞ ve TAMER KARADAĞLI ‘nın özel hayatlarından dolayı diziden ayrılmaları sonucunda dizinin 4. Sezonu ÇOCUKLAR NE OLACAK Adı yayınlandı ve dizi mayıs 2005’te sona erdi. 2009’da FOX’da yeniden başlaması planlandı; fakat ekonomik kriz nedeniyle dizi bir süreliğine ertelendi. Ardından 5 Ağustos 2010’da 5. Sezonuyla Yeniden FOX TV ekranlarında 3. defa başladı. Dizi 160. bölümde sona ermiştir. 2017 yılında yeniden Kanal D’de gösterilmeye Başlanmıştır. Daha Sonra Uzun Bir Yayınlamadan Sonra Sevilen Dizi Çocuklar duymasın Teve2 kanalında ekranlarda yayınlanmaya devam etmiştir.

Ekranların uzun soluklu ve sevilen dizisi çocuklar duymasın Final yaptı. kaç Sezondur devam eden sevilen dizi artık ekranlarda yer almayacak.

Çocuklar duymasın 76. bölümle ekranlara veda etti

Tavsiye edilen içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir