Ediz Hun Savaşçı Dizisindeki Performansı İle Alkış Alıyor! Ünlü Oyuncu Kadroya Nasıl Dahil Oldu! İşte Hikayesi

Ekranlara müthiş bir dönüş yapan Ediz Hun savaşçı dizisinde büyük başarı gösterdi. Albay Gündüz Göktürk karakterini canlandıran Ediz Hun yıllar sonraki profesyonelliği ile göz dolduruyor. 10 Nisan’da başlayan savaşçı dizisi yepyeni kadrosu ile gündemde yer alıyor. Ediz Hun profesyonel oyunculuğu ile gençlere örnek oluyor. Ünlü sanatçı harika projeleriyle unutulmayacak bir efsane olduğunu kanıtlıyor.

Ediz Hun Savaşçı Dizisini Nasıl Kabul Etti

 

Kamera arkası programına konuk olan Ediz Hun savaşçı dizisinden teklif geldiğinde kendini çok şanslı hissettiğini söyledi. Kendisine gelen teklifi gelen karakterin kendine uygun olup olmayacağını kanaatine varan ünlü sanatçı, rolden memnun olduğunu dile getirdi. Rolü kendisine yakın bulan ve severek oynadığını dile getiren sanatçı dizide harikalar yaratıyor.

Karakterin önemli olduğunu belirten Ediz Hun oyunculuk gücünü bu şekilde gösteriyor. İstihbarat olan bir subayı canlandıran Ediz Hun dizide travmatik olaylarla da gündeme geleceğini belirtiyor. Bir sanatçının başarısının kendini rolüne vermesi ile olduğunu düşünen Ediz Hun, rolün sevilmesi gerektiğini belirtiyor. Dizi işinin kolektif bir çalışma olduğunu belirten sanatçı,  projede herkesin başarılı olması gerektiğine inanıyor. Hun ayrıca,  başarılı bir projede yer almaktan son derece mutlu olduğunu dile getirdi.

Ediz Hun’dan Samimi Açıklamalar

 

Beyza Şekerci’nin güzel sunumu ile Fox Tv’de yayınlanan Kamera Arkası programı yeni bölümde Ediz Hun farkı ile sizlerle olacak. Diğer oyuncularla birlikte muhteşem bir kadroya sahip olan Savaşçı dizisi yepyeni bölümleriyle bu sezon ekrana gelecek. Kamera arkası programı, Savaşçı dizisi ile ilgili tüm detayları Ediz Hun’un penceresinden ekranlarda yayınlayacak.

Muhteşem aksiyon sahneleriyle çok sevilen Savaşçı dizisi yeni bölümleriyle her hafta ekranlarda olacak.