Doğduğun Ev Kaderindir’in Finali Bomba Etkisi Yarattı! Sadakatsiz’i Ezgi Geçti

Final bölümüne sayılı günler kala fragmanı yayınlanan dizinin final sahneleri bomba etkisi yarattı. Mutlu sonla bittiği görülen ve düğünle taçlanan dizinin finali heyecanla bekleniyor. Sadakatsiz dizisini ezip geçen Doğduğun Ev Kaderindir finale doğru üstünlüğünü gösterdi.

Paylaşımlar ölçülerek yapılan sıralamada öne çıkan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi büyük başarı sağladı. 12 Mayıs Çarşamba gecesi dizilerin paylaşım farkları açıklandı.

Adba TV’nin yaptığı araştırma sonucuna göre TV8 Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ile fark attı.

Doğduğun Ev Kaderindir Paylaşım Rekoru Kırdı

 

Çarşamba gecesi final yapması beklenen Doğduğun Ev Kaderindir, reytinglerde çok yüksek olmamasına karşın paylaşım rekoru kırdı. 2019 yılından beri ekranlarda olan dizi Zeynep karakterinin mutlu olmasıyla sona erecek. Zeynep ile Mehdi’nin aşkıyla başlayan dizide Mehdi’nin kötü bir karaktere dönüşmesi ile Zeynep çok üzülmüştü. Mehdi karakteri ölerek diziye veda etmişti.

Engin Öztürk’ün diziye dahil olmasıyla bambaşka bir hale gelen dizide mutlu gelişmeler yaşanmıştı. Oyuncunun dizide hayat verdiği Engin çok sevildi. Final sahnesinde Zeynep ile Engin’in evlenmesi ile birlikte Paylaşım rekoru kıran dizi 56.592 kez paylaşılarak bir ilki başardı. #ZeyBar etiketi ile paylaşılan dizi uzun süre akıllarda kalacak.

Sadakatsiz İkinci Sırayı Bırakmıyor

 

İkinciliği kimseye vermeyen Sadakatsiz dizisi Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden sonra en çok paylaşılan dizi oldu.

Melis Sezen, Caner Cindoruk ve Cansu Dere’nin başrol olarak oynadığı dizi sevilerek izleniyor. Sadakatsiz dizisi 15.220 kere paylaşılarak ikinci olmayı başardı.  Volkan’ın ani kararları ve diziye dahil olan Bennu Yıldırımlar bu paylaşımlarda etkili oldu.

Sevilen yapım Kuruluş Osman ise 10.208 paylaşımı ile üçüncü olmaya hak kazandı. Sosyal medya paylaşımlarında bu kadar düşük olmasına karşın reytinglerde yüksek bir sayıya ulaştı. Dizi reytinglerde birinciliği kimseye kaptırmıyor.