Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinde Erken Veda! Paylaşım Duygu Yüklü! Veda Konuşması Yürek Dağladı

Geçtiğimiz yıl ekrana yayınlanmaya başlayan ve başrollerini Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un oynadıkları Doğduğun ev Kaderindir dizisi yeni dönemde olaylar başka bir yön almaya başlayınca reytinglerinde bir hayli düşüş yaşandı.

Çelikkol’un oynadığı Mehdi karakterindeki hızlı değişim ve istenmeyen adam haline dönüşmesiyle birlikte bir süre sonra karakter rolüne son verilmişti. Engin Öztürk’ün ikinci sezonda Barış karakteri ile dizi kadrosuna dahil oldu. Bunun ardından Mehdi’nin gidişi ile Zeynep ve Barış hikayesi başlamıştı yalnız takipçilerin ilgisi dağılmıştı.

Doğduğun Ev Kaderinde Final

 

Üçüncü sezon diziye devam etmeme kararı alınmasının ardından mayıs ayının ortasında final bölümüyle ekranlara geleceği duyuruldu. Çarşamba akşamları yayınlanan dizinin bu akşam 43. bölüm ile ekran karşısında olacak.

Fragmanda da yayınlandığı üzere mutlu sonla veda eden dizide Gülbin ailesine kavuşurken Zeynep ve Barış’ında evlendiğini görüyoruz. Dizinin son set gününde sette bir pasta kesilerek tüm dizi kadrosunda oyuncular ve ekibin olduğu küçük bir veda partisi düzenlendi. Demet Özdemir, veda partisinde bir konuşma yaptı.

Demet Özdemir’in Diziye Veda Konuşması

 

Çok güzel insanlarla tanıştım. Çok yorulduk çok emek, verdik ve çok söylendim, Şunu söyleyebilirim ki yalan yok ama iş çok ağır ve yorucu olsa da sizleri çok çok özleyeceğim. İnşallah daha sonra başka güzel projelerle beraber oluruz dedi veda konuşmasını bitirdi.

OGM Pictures imzalı Yönetmenliğini Çağrı Bayrak yaparken senaryosu ise Eylem Canpolat ile beraber Ayşenur Sıkı, Seray Şahinler, Defne Gürsoy ve Doruk Erengül birlikte kaleme almaktaydı. Dizinin son set gününde küçük veda partisinde oyuncular ve ekip eylenceli zamanlar yaşadı, bu esnada Demet Özdemir de bol bol göbek attı. Instagram sayfasına paylaşımlar yapan oyuncu, duygusal bir veda yazısı ile veda etti.