Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Final Mi Yapacak? İşte Final Sahnesi! Barış Ve Zeynep’in Başına Gelenler

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi bu ay final yapıyor. Çarşamba günlerinin en gözde dizilerinden olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden hayranlarına kötü haber geldi. Dizi final yapıyor. Yarın akşam ekranlara gelecek olan 43. bölümüyle seyirciye veda edecek olan dizide neler yaşanacak? Dizi neden finale gidiyor? Hayranları üzen final kararının ardında yatan konu ne? İşte Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ile ilgili detaylar…

Gülseren Buğdaycıoğlu’nun müthiş eseri Camdaki Kız kitabından bir hikayeden alıntı olan ve gerçek bir hikaye olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi izleyicilerine büyük bir vedaya hazırlanıyor. Doğduğun Ev Kaderindir, 12 Mayıs akşamı izleyicine elveda diyecek. Hikayeyi sonlandıran bölüm mutlu sonla mı bitecek?

Mehdi’nin Diziyi Bırakması Final Kararında Etkili Oldu Mu?

 

Reytingleri alt üst eden bir yapım olan Doğduğun Ev Kaderindir, ikinci sezonda düşüşe geçti. Yepyeni dizilerin de varlığı diziyi sekteye uğrattı. Kuruluş Osman, Sadakatsiz ve Masumiyet dizileri savaşa girdi. Reyting kapışması diziyi sona getirdi. Mehdi karakterinin dizinden ani ayrılışı hayranları üzdü.

İlk yayınlandığı dönemlerde reytinglerde yüksek sonuçlar alan dizi, 2. sezonunda ise Sadakatsiz, Kuruluş Osman ve Masumiyet gibi dizilerin reyting savaşı başladı. Kapışmaya giren ve istediği reytingi elde edemeyen dizi final kararı aldı. Mehdi karakterinin anı ayrılışının da final kararında etkili olduğu söyleniyor.

Hayranları İbrahim Çelikkol’un vedasından sonra diziyi izlemeyi bıraktı. Başarılı oyuncunun vedası diziyi sona getirdi.

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Finalinde İzleyiciyi Neler Bekliyor?

 

Barış ve Zeynep’in aşkı diziyi bambaşka bir hale getirdi. Aşkları uğruna tüm engelleri aşan çiftin mutlu olmasını isteyen izleyiciler büyük bir umutla final sahnesini bekliyor.

Cemile ise Nuh’un yanına dönecek. Hamile olan Cemile Nuh’la mutlu olabilecek mi? Zeynep finalde kayıp olan kardeşine de kavuşacak. Muhteşem final bölümüyle Doğduğun Ev Kaderindir yarın akşam ekranlarda olacak.