Diziye Demet Özdemir Göbek Atarak Veda Etti! Doğduğun Ev Kaderindir’e Yakışır Bir Veda

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi kırk üçüncü bölümüyle final yaptı. İlk bölümü 25 Aralık 2019 tarihinde yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin vedası izleyicilerini üzdü.

Başrolü önce İbrahim Çelikkol ile oynayan Demet Özdemir Mehdi karakterinin ölmesiyle beraber bu kez Engin Öztürk ile rol arkadaşlığı yaptı. Demet Özdemir Erkenci Kuş dizisinde gösterdiği üstün başarıda hayranlarının gönlünde de güzel bir yere sahip oldu.

Final Kararı İle Kırk Üçüncü Bölüm Ekranlarda

 

Geçtiğimiz sene yayınlanmaya başlayan ve başrollerini Demet Özdemir ile İbrahim Çelikkol’un oynadıkları Doğduğun Ev Kaderindir dizisi yeni sezonda olaylar hiç beklenmedik bir şekil aldı. Böyle olunca da dizinin izlenme oranında aşağı düşüşler yaşandı.

İbrahim Çelikkol’un Mehdi karakterini canlandırdığı bu dizide çok değişim göstererek istenmeyen biri haline dönüşmesi ile bir süre sonra bu karakter rolüne son verilmişti. Onun yerine Engin Öztürk’ün dizinin ikinci sezonunda Barış karakteri ile dahil oldu. Bunun ardından Mehdi’nin ölümü ile Zeynep ve Barış’ın hikayesi dizide aktif oldu. Ama bu gelişme dizinin takipçilerinin sayısını azalttı.

Dizinin Son Bölümüne Pasta Keserek Ve Eğlenerek Veda Edildi

 

Üçüncü sezon dizinin devam etmemesine karar verilen Doğduğun Ev Kaderindir dizisi mayıs ayının ortasında final bölümü ile ekranlara veda edeceğini duyurdu. Çarşamba akşamları takipçileriyle buluşan dizi fragmanında yayınlandığı üzere son bölümü mutlu sonla biteceği belli oldu. Zeynep ve Barış’ın da evlendiğini görüyoruz.

Dizinin son set gününde parti düzenlendi. Bu parti küçük çapta olup pasta kesildi. Tüm dizi kadrosu oyuncuları ve ekibin olduğu bu partide Demet Özdemir çok keyifli görünüyordu. Diziye göbek atarak veda etti. Bir konuşma düzenleyerek dizideki arkadaşlarına ve ekibe teşekkürlerini belirtti. Daha güzel projelerde buluşmak dileğiyle dedi.