Dengi Dengine Dizisi ilk bölüm fragmanı Yayınlandı!

TRT 1 ekranlarında gösterilecek yaz dizisi Dengi Dengine’nin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. İstanbul Medya Akademisi ve Medya Fikir Kulübü tarafından yapılan, Osman Nail Doğan ve Murad Zaloğlu tarafından yönetilen dizinin en yakın arkadaşlarını trafik kazasında kaybeden 3 gencin arkadaşlarının hayalini gerçekleştirmek için birlikte çalışmalarını konu alıyor.

Dizi hakkında paylaşılan hikaye ise; Arkadaşları Toprak’ı elim bir trafik kazasında kaybeden Mert, Gökçe ve Bora; bir rock festivalinde sahneye çıkmak isteyen Toprak’ın en büyük hayalini gerçekleştirmek için babası Seyfi ile beraber çalışmaya başlarlar. Ancak bu uğurda para kazanmaları ve çekecekleri kliple festivale kabul edilmeleri gerekmektedir. İş arama serüvenleri tuhaf bir rektör olan Niyazi’nin odasında son bulur. Niyazi’nin teklifiyle mahalle muhtarının yanına gider ve kendilerini bir anda ramazan davulcusu olarak bulurlar.

Dengi Dengine 5 bölüm olarak yayınlanacak mini televizyon dizisidir. Dizi 3-7 Haziran 2019 tarihleri arasında yayınlanacaktır.