Demet Özdemir’in Cesur Pozları Hande Erçeli Geride Bıraktı! Sırayla Teker Teker Elemeye Devam Ediyor! Hande Erçel’in Popülerliği Sona Eriyor!

Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri olan Demet Özdemir ve Hande Erçel birbirine girdi! Bir gönderinin atılmasıyla birlikte sosyal medyada gündem fena halde karıştı! İki ismin arasındaki gerginlik hızla ivme kazandı! Uzun zamandır iki ismin küs olduğu iddia edilirken taraflardan konu hakkında bir açıklama gelmemişti. Şimdi olanlar ise şok etkisi yarattı!

Sosyal Medya Savaş Alanına Döndü!

Sen Çal Kapımı dizisinde Eda karakterine hayat veren Hande Erçel, hayran sayısını yükseltmeye devam ederken Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin finaliyle birlikte başka çalışmalara yönelen Demet Özdemir ise kitlesiyle eğlenceli paylaşımlar yapıyor. Her iki isimde sosyal medyayı aktif kullanan isimler arasında yerini alıyor.

Demet Özdemir’in ise Hande Erçel’i takip etmediği uzun bir süredir biliniyor. Bunun yanında Demet Özdemir sadece Hande Erçel’i değil, aynı zamanda Hande Erçel’in sevgilisi Kerem Bürsin’i ve kardeşi Gamze Erçel’i de takip etmiyor! Söz konusu tüm isimlerde Demet Özdemir’i takip etmiyor. Aralarında yıllardır bir soğukluk olan ikilinin hayranları ise resmen birbirine girdi! İşte merak edilen tüm detaylar…

Demet Özdemir ve Hande Erçel Fırtınası!

Küslükleri hakkında herhangi bir açıklama yapmayan ikili aynı zamanda küsmedikleri ve aralarında bir sorun olmadığına yönelikte bir açıklamada bulunmuyorlar. Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden olmasına rağmen Demet Özdemir’i ise Hande Erçel’in fan sayfaları severek takip ediyor. Öyle ki, ikilinin yan yana çekilmiş tek bir fotoğrafları bile yok! Peki, ikili nasıl birbirine girdi?

Sosyal Medya İkiye Bölündü!

Sosyal medya üzerinden bir paylaşım yapan hesap; “Demet mi Hande mi? Ceren Ocak imzalı mavi takım sizce kime daha çok yakışmış?” notunu düştü. Aynı elbiseyi giyen iki isimde yan yana yerleştirildi. Hande Erçel sevenleri ise kırıcı sözlerde bulunarak Demet Özdemir’e hiç yakışmadığını dile getirdi. Demet Özdemir hayranları Hande Erçel’i güzel bulmadıklarını kırıcı bir biçimde yorumlarda belirtti. İkilinin kemik hayranları birbirine sosyal medya üzerinden hakaretlerde bulunarak argo sözlere yer verince sosyal medyada adeta kıyamet koptu. Dengeleri değiştiren bu olay sonrasında ise gündemin adeta şekli değişti. Sizler konu hakkında neler düşünüyorsunuz?