Demet Özdemir ile İbrahim Çelikkol Efsaneler Arasına Giriyor! En Çok Beğenilen İkili Oldular! Dizileri Rekor Kırıyor

Sevilen diziler arasında yer alan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ile ilgili yaşanan son dakika gelişmesi ile birlikte şok bir haber ortaya atıldı. Başrollerinde Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un rol aldığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisi çok yakın bir zamanda ekranlara veda ediyor.

Dizinin hayranları alınan bu kararla birlikte bir hayli üzüntü yaşarken dizi ile ilgili yorumlarda bulunuyor. Erken final kararı alınan dizi ile ilgili hayran kitlesi tepkilerini dile getiriyor. İki ünlü oyuncunun rol aldığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin neden erken final kararı alındığı ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

Efsane İkilinin Yolları Ayrıldı

 

Demet Özdemir ile İbrahim Çelikkol rol aldıkları Doğduğun Ev Kaderindir isimli dizide efsane bir ikili olarak dikkat çekmeyi başardılar. Bir anda gönüllerde taht kuran ikili dizide gösterdikleri performans sayesinde gündeme geldiler.

Tutkulu ancak zorlu geçen bir aşk hikayesinin anlatıldığı dizi de ne yazık ki sona gelindi. Alınan bu karar dizinin fanları arasında şok etkisi yarattı.  Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un başrolünde yer aldığı dizi yakın bir tarihte final yapmaya hazırlanıyor.

Final Yapan Dizilere Bir Yenisi Daha Eklendi

 

TV8 ekranlarında her hafta Çarşamba akşamları yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi için son dakika bir  karar alındı. Dizi ile ilgili olarak kırk üçüncü bölümde final yapması kararı verildi. Kırk üçüncü bölüm ise 12 Mayıs Çarşamba akşamı oluyor.

Erken final kararı alınan dizi kervanına Doğduğun Ev Kaderindir dizisi de katılmış oldu. Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un başrollerini paylaştığı dizi 12 Mayıs Çarşamba akşamı yayınlanan 43. Bölüm ile final yapacak. Etkileyici bir bölüm ile dizinin final yapacağı söyleniyor.