Demet Özdemir Bu Sefer Sütyenini Giydi! Oğuzhan Koç Sessizliğini Korumaya Devam Ediyor! Göğüs Dekoltesi İnce Belini Açığa Çıkardı!

TV8 ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Zeynep karakterine hayat veren Demet Özdemir kısa bir süre önce hem Zeynep’e hem de diziye veda etmişti. Dizinin final yapmasıyla birlikte başka bir projeyle el sıkışan Demet Özdemir, kısa bir süre önce sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yaparak dikkatleri üzerine çekti. Sütyeni giyip verdiği pozla akılları başlardan alan Demet Özdemir, odak noktası haline geldi.

Demet Özdemir’den Dekolteli Paylaşım!

Sık sık güzelliği ve fiziğiyle dikkatleri üzerine çeken güzle oyuncu, akıllarda uzun bir süre yer edecek paylaşım yaptı. Sütyeniyle hem göğüs dekoltesi veren hem de ince belini gösteren Demet Özdemir’e övgü dolu yorumlar arka arkaya geldi. Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan güzel oyuncu, paylaşımlarıyla magazin gündemine bomba etkisi yaratıyor.

Sosyal medya hesabından yapmış olduğu sütyenli paylaşımdan hemen sonra ise takipçileri, “Bu ne hal Demet! Oğuzhan Koç görmesin bak!” gibi yorumlar yaparak, Oğuzhan Koç’tan bir hamle beklediklerini de dile getirdiler. Güzelliği ile akılları başlardan alan Demet Özdemir’in mutlu bir ilişkisi olduğu ve Oğuzhan Koç’la doludizgin bir aşk yaşadığı ise paylaşımlarından belli oluyor. Peki, Demet Özdemir nasıl bir paylaşım yaptı?

Oğuzhan Koç’dan Yorum Bekleniyor!

29 yaşındaki güzel oyuncu, her paylaşımıyla sosyal medyanın gündemine düşüyor. Kısa bir süre önce 13 milyon takipçiye ulaşan Demet Özdemir bu sabah yeni bir paylaşım yaparak şok etkisi yarattı. Sporcu sütyeni ile ayna karşısında bir poz veren Demet Özdemir, akıllara güzelliğinden dolayı Oğuzhan Koç’un kıskanç olup olmayacağını getirdi. İşte Demet Özdemir’den gelen o paylaşım…

Demet Özdemir Büyülemeye Devam Ediyor!

Spor ve şık giyinmeyi çok seven güzle isim tarzıyla sık sık konuşuluyor. Üzerine mavi bir gömlek alan güzel oyuncunun sporcu sütyenide gözlerden kaçmadı. Oldukça iyi giyindiği belli olan Demet Özdemir, belinin inceliğini de takipçilerine gösterdi.Kısa sürede büyük bir yankı uyandıran bu paylaşımına “Günaydın” notunu düşen güzel oyuncu dikkatleri üzerine çekti. Sizlerde Demet Özdemir’i beğeniyor musunuz?