Dahleez Hint Dizisi 2016 Yapımı

2016 yılında Hintli seyirciler ile buluşan Dahleez, ünlü bir televizyon dizisidir. Sadece Hindistan’da değil, ülke sınırlarını aşarak birçok yerde gösterilmeye başlanan dizinin konusu da son derece ilgi çekicidir. Aslında klasik bir aşk öyküsünü anlattığı düşünülen dizinin Hindistan’ın hukuk ve mahkeme sistemini incelemesi de oldukça önemlidir.

Toplam 104 bölüm yayınlanan ve harika bir final yapan dizinin Hindistan’ın ünlü televizyon kanalı Star Plus’ta gösterildiği bilinmektedir. Yakışıklı oyuncu Harshad Arora ve güzelliği ile ünü Hindistan sınırlarını aşan Tridha Choudhury’nin başrollerini paylaştığı dizinin milyonlarca hayran kitlesi olduğu görülmektedir.

Dahleez, yakışıklı ve işini son derece iyi bir biçimde yapmaya çalışan Hintli memur Adarsh Sinha ile Hindistan’ın yetenekli avukatlarından birisi olarak tanınan Advocate Swadheenta Ramakrishnan arasında başlayan aşkı anlatmaktadır. Ayrıca dizide Hindistan’ın siyasi ve hukuki noktaları da izleyiciye aktarılmaktadır. Bir düğün töreninde karşılaşan Adarsh ile Swadheenta’nın arasında elektriklenen aşkı seyircilerle buluşturan dizi, dopdolu 104 bölüm ile sevenlerinde iyi bir iz bırakmayı başarmıştır.

Hindistan’ın Star Plus kanalında 14 Mart 2016 tarihinde ilk bölümü yayınlanan dizinin en önemli özelliği kaliteli oyuncu kadrosudur. Sadece başroller ile değil, yan rollerdeki karakterlerle de izleyici mutlu eden dizinin bir diğer yanı da sürükleyici hikayesidir. Her bölümün çok heyecanlı geçtiği ve muhteşem bir aşk hikayesi ile seyirciyi içine aldığı Dahleez izle seçeneği üzerinden siz de diziyi takip etme imkanı bulabilirsiniz.

Hint dizilerinden hoşlanan ve bu kültüre kendisini yakın hisseden kişilerin vazgeçemediği dizilerden birisi olmayı başaran Dahleez’in vakit olarak da izleyici sıkmadığını söyleyebiliriz. Türkiye’de de çok fazla izlenen ve bazı televizyon kanallarında gösterilen Dahleez’i bu platformdan takip edebilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz.

IMDB 7,1

Tavsiye edilen içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir